مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6877 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 11:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو مجمع نمایندگان تهران:

شهرداری و شورای شهر تهران رغبتی برای برگزاری جلسه با ما را ندارند

مازندشورا: یک عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر تهران رغبتی برای برگزاری جلسه با این مجمع ندارند گفت: از ابتدای مجلس دهم تاکنون مجمع تهران و شهرداری و شورای شهر تهران جلسه مشترکی نداشتند که این ناشی از عدم رغبت آن‌ها است.

مازندشورا:

بلدیه| علیرضا رحیمی اظهار کرد: علیرغم گذشت بیش از چهار ماه از تشکیل مجلس دهم و مکاتبات انجام شده از سوی مجمع تهران برای برگزاری جلسه مشترک با شورای شهر و شهرداری تهران تاکنون این جلسه برگزار نشده است.وی افزود: قاعدتا با توجه به مباحث پیش آمده در مورد تحقیق و تفحص از شهرداری تهران باید آن‌ها رغبت بیشتری برای تشکیل این جلسه جهت رفع ابهام از نمایندگان و مجمع تهران داشته باشند اما این رغبت علیرغم پیش قدمی مجمع تهران برای برگزاری جلسه دیده نمی‌شود و شهرداری دربرابر مکاتبات مجمع برای برگزاری این جلسه تنها سکوت می‌کند.

نماینده تهران ادامه داد: از طرف دیگر ظاهرا شورای شهر تهران نیز متاثر از فضای پیش آمده رغبتی برای برگزاری جلسه مشترک با مجمع ندارند . این در حالی است که تاکنون مجمع تهران دو جلسه رسمی با ا ستاندار و فرماندار و تهران و معاونانشان داشته است.

رحیمی تاکید کرد که درصورت برگزاری این جلسه مشترک قطعا چالش های شهر تهران برای رسیدن به فهم مشترک و اولویت های شهری مورد بررسی قرار می گیرد چون فهم مشترک می‌تواند مسائل و معضلات را با هماهنگی بیشتر حل کند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - برگزاری - مشترک - شهرداری - شورای - مکاتبات - تشکیل - تاکنون - ندارند - رغبتی - نمایندگان - رحیمی - علیرغم -

نظر شما در مورد : شهرداری و شورای شهر تهران رغبتی برای برگزاری جلسه با ما را ندارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها