مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6883 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 12:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس‌راه مازندران:

تردد در تمامی جاده‌های مازندران عادی است/ یک‌طرفه شدن محور کندوان

مازندشورا: رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و تردد در تمامی جاده‌های استان جریان دارد.

مازندشورا:جعفر محمدنژاد امروز درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی با بیان اینکه تردد در تمامی جاده‌های مازندران جریان دارد، تصریح کرد: از نظر جوی نیز سطح محورهای استان ابری و خشک است و مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران در بخش دیگری از سخنان در مورد محدودیت‌های ترافیکی امروز محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 22 روز جمعه 9 مهرماه از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول تصریح کرد: تردد انواع تریلی از محور هراز و تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است.

محمدنژاد با اعلام اینکه تردد انواع تریلی به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا 22 روز جمعه 9 مهرماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است، یادآور شد: در صورت وجود ترافیک در محورهای هراز و فیروزکوه محدودیت تردد ماشین‌های سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه تمدید می‌شود.

وی بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 23 روز جمعه 9 مهرماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 23 همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/86034/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - محورهای - انواع - پلیس‌راه - ممنوع - به‌صورت - تریلی - فیروزکوه - مهرماه - وسایل - کندوان - نقلیه - محمدنژاد - وضعیت - راه‌های - رانندگی - فاسدشدنی - رعایت - مرزن‌آباد - اعلام - سوختی - استان - امروز - یک‌طرفه - جاده‌های - تمامی - ترافیک - اینکه - کامیونت - کامیون - تصریح - حاملان -

نظر شما در مورد : تردد در تمامی جاده‌های مازندران عادی است/ یک‌طرفه شدن محور کندوان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها