مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6885 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 13:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه شهر شیر‌گاه:

حق مردم در احقاق حق زمین‌های آبا و اجدادی توسط منابع طبیعی نادیده گرفته نشود

مازندشورا: امام جمعه شهر شیر‌گاه خواستار لزوم اقدام ویژه مسؤولان برای حل دردسر‌های مردم با کارشناسان منابع طبیعی در احقاق حق زمین‌های آبا و اجدادی شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شهر شیر‌گاه شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر به حدیثی از امام علی(ع) اشاره کرد و گفت: دینداری ما وابسته به امر به معروف و نهی از منکر است.

وی با بیان اینکه عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر باعث ذلت می‌شود، افزود: قوام شریعت به اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است و عده‌ای به علت ارتکاب گناه و عده‌ای به دلیل سکوت در برابر آن مورد لعن الهی قرار می‌گیرند.

امام جمعه شیر‌گاه شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به دیدار دانشجویان افسری با مقام معظم رهبری و با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس یک جنگ عمومی بود، خاطر‌نشان کرد: ولایت و رهبری عامل اصلی شکست دشمنان در جنگ تحمیلی بود.

مهدوی با اشاره به روز همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطین، اظهار کرد: اتحاد با موحدین و همدردی با مظلومان لازمه توحید و مسلمانی است و اگر آل‌سعود بر‌عکس آن عمل می‌کند دلیل بر نامسلمانی آنان است.

خطیب جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به دردسر‌های مردم با کارشناسان منابع طبیعی در منطقه، گفت: گرفتار شدن فرد در دادگاه و پاسگاه برای در اختیار‌ گرفتن زمین آبا و اجدادی ظلم است و مسؤولان برای این موضوع اقدام ویژه و سریع انجام دهند.

 انتهای پیام/86015/ک30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشاره - شیر‌گاه - معروف - سوادکوه‌شمالی - شهرستان - همدردی - رهبری - عده‌ای - اجرای - مهدوی - اجدادی - منابع - طبیعی - اینکه -

نظر شما در مورد : حق مردم در احقاق حق زمین‌های آبا و اجدادی توسط منابع طبیعی نادیده گرفته نشود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها