مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6887 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 14:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه زیراب سوادکوه:

قیام حسینی کلاس مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم است

مازندشورا: امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به لزوم تکریم شعائر دینی، قیام حسینی را کلاس مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم توصیف کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به زنده‌نگهداشتن آموزه‌های دینی مورد تأکید قرآن است، گفت: ذکر نام پیامبران یا برخی جنگ‌ها و وقایع در قرآن به منظور زنده ماندن آن در تاریخ است.

وی با بیان اینکه حفظ شعائر دینی نشانه تقوا، ایمان و باور به معاد است، اظهار کرد: عزاداری امام حسین (ع) در مسیر گرامی‌داشت حفظ و تکریم شعائر مذهبی است.

امام جمعه زیراب سوادکوه به حضور ائمه در عزاداری امام حسین (ع)، تشویق مردم برای برگزاری مراسم‌های عزاداری و گریاندن و گریه‌کردن برای امام حسین (ع) را از شیوه‌های زنده‌ نگهداشتن نام ایشان عنوان کرد و ادامه داد: برگزاری عزاداری امام حسین (ع) عامل وحدت و رمز موفقیت است.

رضایی به دلایل هدف قرار‌دادن عزاداری حسینی توسط دشمنان اشاره کرد و افزود: قیام حسینی کلاس مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلومین جهان است و قیام توابین و مختار و قیام گاندی در هند و پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی هم با تبعیت از قیام حسینی شکل گرفته است.

وی با تقدیر از استاندار مازندران و فرماندار سوادکوه در برگزاری جلسه بررسی مشکلات شهر زیراب با حضور مدیران کل استانی و با انتقاد از عدم حضور برخی از مسؤولان، گفت: ما مطالبه‌گر مردم هستیم و مسؤولان باید پاسخگو باشند، ولی برخی از مسؤولان براساس قولشان عمل نمی‌کنند.

انتهای پیام/86015/ک20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عزاداری - سوادکوه - زیراب - حسینی - برگزاری - مسؤولان - رضایی - مبارزه - اشاره - شعائر -

نظر شما در مورد : قیام حسینی کلاس مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها