مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6889 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 15:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ خبر داد

کاهش 60 درصدی سرقت در شهرستان سیمرغ

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: میزان سرقت در شهرستان سیمرغ نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش داشته است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، محمد راعی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: سلامت و امنیت دو مقوله‌ همیشه پنهان هستند و تا زمانی که به بیماری دچار نشویم یا امنیت اجتماعی به مخاطره نیفتد، این دو را درک نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: شعار هفته ناجا سال جاری «همه با هم برای امنیت و آرامش» است که تفسیر خاصی برای خود دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه آموزه‌های دینی از عوامل مؤثر در کاهش آسیب‌های اجتماعی است و امنیت هم در آموزه‌های دینی جایگاه خاصی دارد، تصریح کرد: در همه حال باید بر اعمال و رفتارمان مسلط و خدا را در نظر داشته باشیم.

راعی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح در امنیت و آرامش کشور با توجه به فضای اطراف کشورمان نقش فراوانی دارند و نیروی انتظامی در همه نقاط کشور با حضور خود در کنار سایر ارگان‌های نظامی و امنیتی از مرزها دفاع می‌کند، بیان کرد: نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌ها از جمله مبارزه با مواد مخدر، برخورد با سارقان و مبارزه با معاندان انقلاب حضور داشته و ورود پیدا می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری اقدامات خوبی در شهرستان صورت گرفته است، تأکید کرد: در حوزه امنیت و آرامش کشور به‌ویژه آرامش در شهرها و روستاها و حوزه مقابله با فتنه‌گران و آشوب‌ها اجتماعی با شدیدترین وضع اقدام خواهیم کرد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: اگر شخصی بخواهد نظم عمومی جامعه را با هر عنوانی به آشوب بکشد و هرج‌ومرج ایجاد کند، بر روی این موضوع حساسیت نشان داده و به‌سختی برخورد صورت می‌گیرد.

راعی با تأکید بر اینکه امنیت امروز ما به خاطر حضور نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی در کنار نیروهای بسیج مردمی است، تصریح کرد: آسایش و آرامش مردم جزو اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است.

وی افزود: مهم‌ترین عامل برقراری امنیت در جامعه، مردم و مشارکت با پلیس است، مردم باید با نیروی انتظامی دوست و همراه و در حوادثی که رخ می‌دهد، تعامل داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه نیروی انتظامی هیچ تقابلی با مردم ندارد و تقابل ما با افرادی است که نظم عمومی جامعه را به هم می‌زنند، اظهار کرد: نیروی انتظامی جدای از مردم نیست و همه کارهای ما برای مردم است.

این مسؤول در پایان خاطرنشان کرد: میزان سرقت در شهرستان نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام/86036/ب30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتظامی - شهرستان - امنیت - نیروی - سیمرغ - اینکه - آرامش - فرمانده - اجتماعی - نیروهای - جامعه - مبارزه - برخورد - تأکید - خاطرنشان - عمومی - مسؤول - تصریح - آموزه‌های - اظهار - اشاره - نظامی - امنیتی - می‌کند -

نظر شما در مورد : کاهش 60 درصدی سرقت در شهرستان سیمرغ

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها