مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6891 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 16:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی سوادکوه اعلام کرد

کاهش 30 درصدی تصادف‌های منجر به فوت در سوادکوه

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از کاهش 30 درصدی تصادف‌های منجر به فوت در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:مهدی خادمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی، گفت: سلامت و امنیت دو نعمتی است که ارزشمند است و ارزش آن در زمان سختی مشخص می‌شود و نیروی انتظامی حافظ امنیت جامعه است.

وی با بیان اینکه شهادت سربازان ناجا در مرز‌های شرقی و غربی کشور برای تقویت امنیت در کشور است، افزود: نیروی انتظامی برای تقویت امنیت کشور اقدامات مختلفی را به صورت مستمر اجرایی می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از افزایش 70 درصدی کشفیات مواد مخدر در سوادکوه مربوط به 6 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و خاطر‌نشان کرد: فعالیت‌های مربوط به کشف مواد مخدر با فعالیت‌های اطلاعاتی و هماهنگی‌های مختلف شهرستانی و استانی انجام شد.

این مسؤول از کاهش 30 درصدی تصادف‌های منجر به فوت در سوادکوه خبر داد و اظهار کرد: شهرستان سوادکوه با توجه به اینکه یکی از سه محور مواصلاتی و ورودی مازندران است در زمینه پلیس راهور و پلیس‌راه هم دارای فعالیت‌های گسترده‌ای است.

خادمی گفت: حضور در نماز جمعه، برگزاری همایش هفته انتظامی در سوادکوه و حضور در مزار شهدا بخشی از برنامه‌های هفته انتظامی در سوادکوه است.

انتهای پیام/86015/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - انتظامی - امنیت - نیروی - فعالیت‌های - شهرستان - درصدی - مربوط - تقویت - اینکه - خادمی - تصادف‌های - فرمانده -

نظر شما در مورد : کاهش 30 درصدی تصادف‌های منجر به فوت در سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها