مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6893 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 16:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه تنکابن:

محرم فرصت بی‌نظیری برای تبلیغ دین خداست

مازندشورا: امام جمعه تنکابن با اشاره به اینکه محرم فرصت بی‌نظیری برای تبلیغ دین خداوند است، گفت: پیام اصلی سیدالشهدا(ع) تبلیغ دین خدا بود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه محرم فرصت بی‌نظیری برای مسلمین در تبلیغ دین خداست، افزود: باید از محرم برای تبلیغ دین خدا استفاده کنیم و هیأت‌های ما بهترین زمان مجلس را به واعظ‌ها برای تبلیغ دین اسلام بدهند.

امام جمعه تنکابن گفت: پیام اصلی امام حسین(ع) را باید محور عزاداری قرار دهیم و در این امر سرمایه‌گذاری کنیم، چرا که این حماسه سالانه و بی‌نظیر را کسی به جز ما شیعیان ندارد.

وی با تاکید بر اینکه امام حسین(ع) نماز را وسط میدان با جماعت بر پا کرد، اضافه کرد: محرم را باید ماه احیای نماز دانست و نگذاریم نماز جماعت ما در ماه محرم کمرنگ باشد.

پوراکبر با اشاره به هفته نیروی انتظامی گفت: سه مسأله حیاتی که نیروی‌های انتظامی انجام می‌دهند برقراری نظم و انضباط، امنیت و مبارزه با مفاسد است.

امام جمعه تنکابن با اشاره به روز جهانی دریانوردی تصریح کرد: مازندران از نعمت بزرگ دریا برخوردار است، اما از منابع دریانوردی کمترین بهره را در کشور دارد.

پوراکبر خاطرنشان کرد: تنکابن در گذشته بندر و اسکله داشت و حمل‌ونقل بار در این بندر انجام می‌شد، از این شهر بار به کشورهای مجاور منتقل می‌شد، اما اکنون این ظرفیت از بین رفته است.

وی با تاکید بر اینکه دریا سرمایه کم‌نظیری است، افزود: صنعت دریانوردی یک سرمایه عظیم است و مسؤولان باید برای اشتغال در این بخش برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری کنند.

انتهای پیام/3141/ب20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - تبلیغ - دریانوردی - اینکه - پوراکبر - انتظامی - سرمایه - می‌شد - اشاره - سرمایه‌گذاری - بی‌نظیری - خداست - افزود - تاکید - جماعت -

نظر شما در مورد : محرم فرصت بی‌نظیری برای تبلیغ دین خداست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها