مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6895 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 17:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران عنوان کرد

فعالیت سنتی مازندران در بخش کشاورزی و گردشگری/ در حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی رتبه دوم را داریم

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: در بخش کشاورزی و گردشگری از استان‎های مهمی هستیم، اما فعالیت سنتی داریم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح بعد از ظهر امروز در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه توسعه اشتغال پایدار در حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت‌های مهم این حوزه در کشور برگزار شد، اظهار کرد: مازندران با توجه به جایگاه و مدیریتی که دارد، می‎تواند در بخش کسب و کار فناورانه با توجه به وجود دانشگاه‎های معتبر و فارغ‎التحصیلان فراوان، حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی افزود: در یکی دو روز گذشته شاهد حضور نخبگان کشور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در مازندران بودیم و باید همه ظرفیت‎هایی که می‎تواند خلق و افزایش سرمایه داشته باشد را به‌کار گیریم.

استاندار مازندران بیان کرد: در بخش کشاورزی و گردشگری از استان‎های مهمی هستیم، اما فعالیت سنتی داریم و باید تحول جدی در این زمینه با توجه به سالانه 30 میلیون نفر گردشگر به این استان داشته باشیم و مجموعه را مدیریت و زیرساخت‌های آن را نیز فراهم کنیم.

فلاح اضافه کرد: در حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی رتبه دوم را پس از تهران داریم، سالانه بیش از 600 تا 700 میلیارد تومان هزینه اینترنت و تلفن پرداخت می‎کنیم و این هزینه‎ها باید مدیریت شود.

وی در پایان گفت: پیگیری‎های زیادی داشتیم و امروز توانستیم با حضور 16 شرکت بزرگ در حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی نشست داشته باشیم تا یک قدم مهم در ایجاد اشتغال مازندران برداریم.

انتهای پیام/86001/ب20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - آی‎تی - آی‎سی‎تی - داریم - می‎تواند - سالانه - باشیم - مدیریت - اشتغال - امروز - گردشگری - فعالیت - استاندار - کشاورزی -

مطالب مرتبط با : فعالیت سنتی مازندران در بخش کشاورزی و گردشگری/ در حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی رتبه دوم را داریم
نظر شما در مورد : فعالیت سنتی مازندران در بخش کشاورزی و گردشگری/ در حوزه آی‎تی و آی‎سی‎تی رتبه دوم را داریم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها