مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6899 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 19:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران خبر داد

وصول بیش از 118 میلیارد تومان مطالبات بانک‌ها توسط ادارات اجرای اسناد رسمی مازندران

مازندشورا: مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران از وصول بیش از 118 میلیارد تومان مطالبات بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری خصوصی و بانک‌های دولتی استان در 6 ماهه امسال خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدحسن بهادر عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: بیش از 67 میلیارد تومان از این معوقات مرتبط با بانک‌های دولتی و حدود 51 میلیارد تومان نیز با درخواست بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری خصوصی وصول شده است.

وی با تأکید بر لزوم همکاری بانک‌ها به ویژه شورای هماهنگی بانک‌ها در فرآیند وصول این معوقات افزود: شاید در سال‌های 70 تا 75 در سطح استان هفت یا هشت بانک فعالیت داشتند و دوایر اجرای اسناد رسمی واحدهای ثبتی نیز شاهد تشکیل کمترین پرونده اجرایی برای اسناد رهنی و فروش اسقاطی بودند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری به سه برابر افزایش یافته است و این در حالی است که کارکنان واحدهای اجرایی اسناد رسمی این اداره کل افزایش چندانی نداشته است، خاطرنشان کرد: مشکلات و کمبودهای فضای فیزیکی و تجهیزات همچنان کارکنان را آزار می‌دهد، به طوری که اداره اجرای اسناد رسمی مرکز استان همچنان در یک ساختمان استیجاری مستقر است.

بهادر ادامه داد: سال گذشته نیز 210 میلیارد تومان مطالبات بانکی توسط ادارات اجرای اسناد رسمی استان مازندران وصول شده است.

انتهای پیام/86022/ط10


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسناد - بانک‌ها - تومان - میلیارد - اجرای - استان - مازندران - افزایش - اجرایی - اداره - همچنان - واحدهای - کارکنان - معوقات - مطالبات - ادارات - بهادر - مؤسسات - اعتباری -

نظر شما در مورد : وصول بیش از 118 میلیارد تومان مطالبات بانک‌ها توسط ادارات اجرای اسناد رسمی مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها