مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6902 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 20:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فارس خبر می‌دهد

پایان مسابقات قایقرانی آب‌های خروشان کشور در رودخانه هراز

مازندشورا: مسابقات قهرمانی رفتینگ و آب‌های خروشان کشور که از روز چهارشنبه در رودخانه هراز این شهرستان آغاز شده بود امشب به کار خود پایان داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، مسابقات قهرمانی رفتینگ و آب‌های خروشان کشور که از روز چهارشنبه در رودخانه هراز این شهرستان آغاز شده بود امشب به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات گروه‌های مختلف از استان‌های کشور توانستند رقابت نزدیک و حساسی را به مدت سه روز در مواد مختلف در آب‌های خروشان رودخانه کبیر هراز داشته باشند.

سرپرست هیأت قایقرانی مازندران در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: قایقرانان از 25 باشگاه ورزشی از چهار استان چهارمحال و بختیاری، اصفهان، مازندران و کرمانشاه به همراه باشگاه قایقرانی ناجا در مسابقات کشوری حضور داشتند.

محمود نوروزی افزود: این دوره از رقابت‌ها از جذابیت زیادی برخوردار بود و شرکت‌کنندگان از نحوه برگزاری مسابقه رضایت داشتند.

وی با اعلام اینکه رقابت‌های ورزشکاران زیر نظر داوران رسمی و نماینده فدراسیون قایقرانی دنبال شد، تصریح کرد: این رویداد انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی بوده و نفرات برتر با نظر کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.

سرپرست هیأت قایقرانی مازندران یادآور شد: مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شده و از سطح کمی و کیفی مطلوبی برخوردار بود.

نوروزی با اشاره به برگزاری رقابت‌ها در چهار بخش سرعت، دو به دو، اسلالوم و ماراتن گفت: با توجه به در اختیار داشتن رودخانه خروشان و کبیر هراز، مازندران می‌تواند در آینده نزدیک میزبان رقابت‌های ملی و اردوهای تیم ملی قایقرانی باشد.

انتهای پیام/86012/ط20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قایقرانی - مسابقات - مازندران - خروشان - رودخانه - آب‌های - رقابت‌ها - برخوردار - برگزاری - رقابت‌های - نوروزی - سرپرست - مختلف - نزدیک - پایان - باشگاه - داشتند -

نظر شما در مورد : پایان مسابقات قایقرانی آب‌های خروشان کشور در رودخانه هراز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها