مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6904 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 21:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار خبر داد

درخشش 3 شهر مازندران در کشتی نونهالان

مازندشورا: رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از کسب عناوین قهرمانی تا سومی تیم‌های قائم‌شهر، بابل و فریدونکنار در کشتی نونهالان مازندران خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از فریدونکنار، کاظم رنجبر امشب در آیین استقبال از قهرمانان نونهال کشتی این شهرستان در جمع مردم، گفت: تیم کشتی بسیج فریدونکنار با به‌دست آوردن 45 امتیاز مقام سوم تیمی مازندران را در گروه سنی نونهالان از بین 25 تیم حاضر در این مسابقه را به‌دست آورده است.

وی افزود: سینا رشیدی در وزن 35 کیلوگرم با چهار پیروزی متوالی مقام نخست مازندران را به‌دست آورد و میلاد ولی‌زاده با کشتی‌های خوب خود مقام سوم استان را در وزن 30 کیلوگرم از آن خود کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار تصریح کرد: امیرحسین عابدی فر مقام سوم استان را کسب کرد و محمدرضا رضایی کشتی‌گیر خردسال که در نونهالان در وزن 32 کیلوگرم شرکت کرد با توجه به اینکه می‌توانست حداقل سوم استان شود با بدشانسی مقام پنجم استان را به‌دست آورد.

این مسؤول با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات در سالن رضا یزدانی جویبار برگزار شد، بیان کرد: رقابت‌ها از سطح بسیار بالا و با کیفیت مطلوبی بر گزار شد و البته همه قهرمانان و پهلوانان در اوزان مختلف استان و کشور در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

رنجبر اظهار کرد: در پایان تیم قائم‌شهر با امتیاز 59 بر سکوی نخست ایستاد، تیم بابل با 49 امتیاز دوم شد و تیم فریدونکنار نیز مقام سوم تیمی این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد.

وی گفت: در این دوره از مسابقات از طرف هیأت کشتی مازندران و سلمان قادری و سپاه کربلای مازندران، از ابوالفضل خطیبی کشتی‌گیر فریدونکناری که به عضویت تیم ملی اسکی نیز در آمد، تجلیل و جوایزی به وی اهدا شده است.

انتهای پیام/86022/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - استان - مازندران - به‌دست - نونهالان - مسابقات - امتیاز - کیلوگرم - رنجبر - رقابت‌ها - اینکه - کشتی‌گیر - قهرمانان - جوانان - اداره -

نظر شما در مورد : درخشش 3 شهر مازندران در کشتی نونهالان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها