مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6905 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 21:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس:

دولت نمره قابل قبولی در حوزه اشتغال ندارد/ توجیه مسائل اشتغال اقدام صادقانه‎ای نیست

مازندشورا: عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در حوزه اشتغال، نهادهای حکومتی مربوط به اشتغال کارنامه قابل قبولی ندارند، گفت: توجیه مسائل اشتغال اقدام صادقانه‎ای نیست.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید علی ادیانی شامگاه جمه در جلسه کارگروه اشتغال استان در استانداری مازندران که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه IT و ICT مقررات شفافی نداریم و این موضوع در محاکم قضایی نیز مطرح است.

وی تصریح کرد: برای پیشرفت مناسب در این بخش نیاز به همسان‌سازی قوانین با قوانین بین‌‏المللی با رعایت اصول شرع داریم.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: درست است که مازندران رتبه دوم در حوزه فناوری اطلاعات را در اختیار دارد ولی این موضوع هم می‌‏تواند فرصت و گاهی هم تهدید باشد که تهدیدها باید با تدوین قوانین به فرصت تبدیل شود.

وی در ادامه با اعلام اینکه با ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حرف‌های بسیار جدی داریم، افزود: در حال حاضر این موضوع را به مصلحت نمی‏‌دانم ولی در فضای مطلوب و در سطح ملی و استان مشکلاتی در این حوزه وجود دارد که مطرح می‎کنم.

ادیانی با اعلام اینکه در حوزه اشتغال کشور نهادهای حکومتی مربوط به اشتغال کارنامه قابل قبولی ندارند، گفت: چه مجلس شورای اسلامی و چه دولت در این جریان اقدام مناسبی انجام ندادند.

وی با اشاره به اینکه دولت در این بخش کارنامه قابل قبولی ندارد، اظهار کرد: توجیه مسائل اشتغال اقدام صادقانه‎ای نیست، کارهای صادقانه را باید اعلام کرد ولی به این معنی نیست که کشور در حوزه اشتغال وضعیت گل و بلبلی دارد.

ادیانی‌راد در پایان با اعلام اینکه دولت مکلف به ایجاد اشتغال و حفظ شغل است، گفت: رانش عجیب در حوزه اشتغال داشتیم، برابر آمار رسمی با وجود همه بنگاه‎های اقتصادی در کشور ایجاد اشتغال نشد و ایجاد اشتغال در مقایسه با جویندگان کار وجود ندارد و دولت و متولیان این بخش نمره قابل قبولی در این حوزه ندارند.

انتهای پیام/3141/ط20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشتغال - اعلام - قبولی - اینکه - قوانین - موضوع - اقدام - ایجاد - ندارد - کارنامه - اظهار - داریم - شورای - ندارند - اسلامی - اطلاعات - تعاون - مسائل - توجیه - انرژی - کمیسیون - صادقانه‎ای - ادیانی - اجتماعی - رئیسه - مازندران - استان - فناوری -

نظر شما در مورد : دولت نمره قابل قبولی در حوزه اشتغال ندارد/ توجیه مسائل اشتغال اقدام صادقانه‎ای نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها