مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6906 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 22:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار فریدونکنار:

دنیا برای بقا به افکار بسیجی نیازمند است

مازندشورا: فرماندار شهرستان فریدونکنار گفت: دنیا برای بقا به افکار بسیجی نیازمند است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، حسین منفردی امشب در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج برادران و خواهران این شهرستان با گرامی داشت یاد و خاطره رزمندگان، جانبازان و شهدای انقلاب و دفاع مقدس، اظهار کرد: باید اهداف والای شهدا را درک و تبیین کرد.

وی با بیان اینکه نجات بشریت در جهان با افکار بسیجی امکا‌ن‌پذیر است، افزود: دنیا برای بقا و صلح به افکار بسیجی نیازمند است.

فرماندار شهرستان فریدونکنار با تاکید بر اینکه بسیج تجلی تحقق رسیدن به منافع همگانی و عدم نگاه به منافع شخصی است، تصریح کرد: مردم ایران با عشق در مسیر اهداف حضرت زینب(س) گام بر می‌دارند.

منفردی با بیان اینکه فعالیت‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج باید با محوریت حفظ نیروهای موجود و جذب نیروهای جدید باشد، گفت: لازم است بسیج برای جذب نیروهای جدید سراغ همه اقشار جامعه با هر سلیقه‌ای برود.

وی ادامه داد: فعالیت‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات و مساجد باید در سطوح و میادین مختلف جامعه گسترانیده شود.

منفردی با تاکید بر اینکه بسیج باید به عنوان گوشه‌ای از خانه خدا برای ورود همه آغوش و رویی باز و خوش داشته باشد، خاطرنشان کرد: تبیین و تبلیغ افکار بسیجی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌ها، اقدامات و فعالیت‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات و مساجد باشد.

فرماندار شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه در مسیر رفع مشکلات اجتماعی از ظرفیت و کمک بسیج استفاده می‌شود، اظهار کرد: باید دقت داشت که در کار‌ها میانه‌رو بوده و در مسیر مصلحت و دستورات دین و خیر مملکت حرکت کرد.

منفردی از اختصاص بودجه 500 میلیون ریالی کمیته برنامه‌ریزی شهرستان فریدونکنار برای بسیج خبر داد و گفت: فرمانداری فریدونکنار آمادگی کمک در چارچوب قانون و در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی به بسیجیان را دارد.

انتهای پیام/86022/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - شهرستان - اینکه - منفردی - مقاومت - پایگاه‌های - افکار - بسیجی - نیروهای - اهداف - فعالیت‌های - فرماندار - محلات - جامعه - مساجد - اظهار - نیازمند - تبیین - تاکید - منافع -

نظر شما در مورد : دنیا برای بقا به افکار بسیجی نیازمند است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها