مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6911 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 06:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر تیم‌های ملی رفتینگ کشور:

رودخانه هراز شرایط برگزاری اردوهای تیم ملی قایقرانی را دارد

مازندشورا: مدیر تیم‌های ملی رفتینگ کشور گفت: رودخانه هراز شرایط بسیار مطلوبی برای برگزاری اردوهای تیم ملی قایقرانی را دارد.

مازندشورا:مهرداد رحیمی در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی رفتینگ و قایقرانی در آب‌های خروشان کشور به میزبانی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل، اظهار کرد: مسابقات رفتینگ و قایقرانی در آب‌های خروشان کشور که به میزبانی مازندران برگزار شد توانست از سطح کیفیت و کمیت مطلوب برخوردار باشد.

وی افزود: محور مواصلاتی هراز دارای جاذبه‌های زیادی است و رودخانه خروشان هراز می‌تواند در آینده میزبان نفرات برتر تیم ملی باشد.

مدیر تیم‌های ملی رفتینگ و سرمربی تیم ملی رفتینگ کشور با اعلام اینکه نفرات برتر این دوره از مسابقات با نظر کادر فنی انتخاب می‌شوند، یادآور شد: قابلیت مطلوبی در شهرستان آمل و رودخانه هراز برای برگزاری مسابقات قایقرانی و برگزاری اردوهای تیم ملی مهیا است.

این مسؤول بیان کرد: در دو بخش آقایان و بانوان تیم‌های خوبی در رودخانه هراز با یکدیگر نبرد داشتند و مسابقات در چهار بخش سرعت، اسلالوم، ماراتن و دو به دو دنبال شد.

رحیمی گفت: بیش از 100 قایقران در این مسابقات با هم به رقابت سالم پرداختند و این امر می‌تواند نویدبخش روزهای خوش برای این رشته ورزشی در آینده باشد.

انتهای پیام/86012/و


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسابقات - رفتینگ - برگزاری - قایقرانی - رودخانه - خروشان - تیم‌های - آینده - می‌تواند - نفرات - آمل - آب‌های - اردوهای - رحیمی - میزبانی - مازندران -

نظر شما در مورد : رودخانه هراز شرایط برگزاری اردوهای تیم ملی قایقرانی را دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها