مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6912 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 06:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس شورای شهر فریدونکنار:

امکانات آتش‌نشانی فریدونکنار تکمیل می‌شود

مازندشورا: رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار با بیان اینکه تکمیل تجهیزات آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فریدونکنار در اولویت است، گفت: تجهیزات کنونی در حد نیاز این ایستگاه و در حد توان شهرداری فریدونکنار تامین شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سید حسین میرمرادی جمعه‌شب در آئین تجلیل از آتش‌نشانان ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فریدونکنار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان، اظهار کرد: آتش‌نشانان جان خود را به کف دست گرفته و به مردم بدون منت و با پشتکاری مثال‌زدنی خدمت می‌کنند.

وی افزود: نکات ایمنی در کار آتش‌نشانان باید لحاظ شده و دوره‌های آموزشی لازم برای این قشر با برنامه‌ریزی‌های مناسب و کار کار‌شناسی برگزار شود.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار ادامه داد: عملکرد آتش‌نشانان این شهرستان مطلوب است و خدمات خوبی در عرصه‌های ایمنی و خدماتی از طرف ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فریدونکنار به مردم ارائه می‌شود.

میرمرادی با بیان اینکه تکمیل تجهیزات آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فریدونکنار در اولویت است، تصریح کرد: تجهیزات کنونی در حد نیاز این ایستگاه و در حد توان شهرداری فریدونکنار تامین شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار از خرید دو دست لباس جدید برای آتش‌نشانان این شهرستان توسط شهرداری و شورای شهر خبر داد و افزود: این لباس‌ها به عنوان هدیه روز هفتم مهر ماه روز آتش‌نشانی و ایمنی با تصمیم اعضای شورای شهر و شهردار تامین و اهدا می‌شود.

میرمرادی با تاکید بر اینکه امسال شاهد تقارن زیبای روز آتش‌نشان با هفته دفاع مقدس بودیم، بیان کرد: آتش‌نشانان امروز همسنگر‌‌ همان کسانی هستند که در چنین روزهایی با ایثار، گذشت و فداکاری حرکت می‌کردند.

وی با بیان اینکه عملکرد آتش‌نشانان فریدونکنار رضایت مردم را جلب کرده است، خاطرنشان کرد: اقدامات و عملیات‌های ایمنی و خدماتی گسترده و مختلفی با هوشیاری و آمادگی این آتش‌نشانان در مناطق مختلف شهر فریدونکنار مانع بروز حوادث ناگوار شده و مایه دلگرمی مردم شده است.

انتهای پیام/86022/و


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - آتش‌نشانان - ایمنی - شورای - آتش‌نشانی - شهرداری - خدمات - اینکه - میرمرادی - شهرستان - ایستگاه - خدماتی - تجهیزات - تامین - افزود - تکمیل - آتش‌نشان - اسلامی - عملکرد -

نظر شما در مورد : امکانات آتش‌نشانی فریدونکنار تکمیل می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها