مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6914 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 06:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیته رفتینگ فدراسیون قایقرانی خبر داد

رقابت 125 قایقران کشور در آب‌های رودخانه هراز

مازندشورا: رئیس کمیته رفتینگ فدراسیون قایقرانی ایران از رقابت 125 قایقران کشور در آب‌های خروشان رودخانه کبیر هراز شهرستان آمل خبر داد.

مازندشورا:سید ایمان شفیع‌اف امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل، با اشاره به اینکه رفتینگ یکی از رشته‌های جذاب و پر هیجان قایقرانی است، اظهار کرد: قایقرانی در آب‌های خروشان بسیار سخت و سنگین است و نیاز به توان و قدرت بدنی بالایی دارد.

وی افزود: برای نخستین‌بار مسابقات قهرمانی رفتینگ و قایقرانی در آب‌های خروشان کشور به میزبانی مازندران در آب‌های رودخانه کبیر و خروشان هراز شهرستان آمل برگزار شد.

رئیس کمیته رفتینگ فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه این رقابت‌ها به مدت سه روز برگزار شده در آن 25 تیم از چهار استان کشور حضور داشتند، تصریح کرد: ورزشکارانی از استان‌های چهار محال و بختیاری، اصفهان، مازندران و کرمانشاه در این رویداد ورزشی به دیدار یکدیگر رفتند همچنین باشگاه مرزبانی ناجا هم در این رقابت‌ها ورزشکاران خود را به میدان فرستاد.

این مسؤول با اشاره به بالا بودن سطح کمی و کیفی رقابت‌ها، ادامه داد: 125 قایقران در دو بخش آقایان و بانوان در چهار بخش سرعت، دو به دو، اسلالوم و ماراتن به دیدار یکدیگر رفتند.

شفیع‌اف با اعلام اینکه داوران برجسته و ناظران فدراسیون قایقرانی از نزدیک بر روند فعالیت ورزشکاران نظارت داشتند، بیان کرد: این دوره از مسابقات انتخابی تیم ملی رفتینگ و آب‌های خروشان کشور بوده است.

وی با قدردانی از تلاش اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در برگزاری مسابقات، متذکر شد: رودخانه هراز می‌تواند در آینده میزبان اردوهای آماده‌سازی تیم ملی قایقرانی باشد زیرا با توجه به شرایط زیبای گردشگری، مسافت طولانی و صخره‌ای بودن رودخانه به همراه خروشان بودن هراز ویژگی برگزاری دوره‌های بزرگ در آن مهیا است.

انتهای پیام/86012/و


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قایقرانی - رفتینگ - خروشان - آب‌های - رودخانه - رقابت‌ها - آمل - اینکه - مسابقات - فدراسیون - یکدیگر - دیدار - رفتند - ورزشکاران - برگزاری - داشتند - قایقران - کمیته - شفیع‌اف - مازندران - شهرستان - اعلام - برگزار - اشاره -

نظر شما در مورد : رقابت 125 قایقران کشور در آب‌های رودخانه هراز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها