مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6938 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 11:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار:

خیران برای تکمیل کتابخانه‌های فریدونکنار همکاری کنند

مازندشورا: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار گفت: خیران برای افتتاح و به پایان رساندن کتابخانه‌های فریدونکنار همکاری لازم را داشته باشند.

مازندشورا:ابراهیم نقدی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: معرفی کتابخانه‌های روستایی شهرستان فریدونکنار توسط آخرین بازدید به‌عمل آمده مدیران اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان به رسانه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه کتابخانه روستایی کاردگرمحله این شهرستان پیشرفت خیلی خوبی داشته است، افزود: کتابخانه روستایی جزین نیز پیشرفت مطلوبی دارد و می‌تواند سهم خوبی برای ارتقای فرهنگ مطالعه در منطقه داشته باشد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار تصریح کرد: کتابخانه‌های عمومی با توجه به اهداف و رسالت‌هایی که برای آنها مشخص شده است نقش عمده‌ای در تحقق اهداف فرهنگی و اجتماعی ایفا می‌کنند و نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف جامعه برعهده داشته و در همین راستا برنامه‌ریزی و اقدامات خوبی برای گسترش کمی و کیفی کتابخانه‌ها در منطقه داریم.

نقدی‌بابایی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از نوسودان و بی‌سوادان در روستا‌ها زندگی می‌کنند، اظهار کرد: کتابخانه‌های روستایی در علم‌افزایی و افزایش علم و اگاهی می‌توانند نقش بسیار مهمی داشته باشند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار ادامه داد: بسیاری از منابع فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی قرار دارد و روستاییان زحمتکش می‌توانند از این منابع فرهنگی بهره‌مند شوند.

وی افزود: با توجه به فعالیت بخش‌های مختلف در کتابخانه‌های روستایی همچون بخش کودک و سالن‌های مطالعه و بخش نشریات بسیاری از کودکان و نوجوانان می‌توانند از این قسمت‌ها بهره‌مند شوند.

نقدی‌بابایی تصریح کرد: در همین راستا دانش‌آموزانی که مسیر رفت و آمد به شهر مشکلاتی را برای آنها به‌وجود می‌آورد می‌توانند از کتابخانه‌های روستایی استفاده کنند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار گفت: بخش کودک برای بسیاری از کودکان روستا‌ها می‌تواند نقش بسیار مهمی برای سرگرمی و آموزش کودکان ایفا کند که در همین راستا از خیران تقاضا می‌شود برای افتتاح و به پایان رساندن این کتابخانه‌ها همکاری لازم را داشته باشند.


انتهای پیام/86022/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کتابخانه‌های - عمومی - فریدونکنار - روستایی - اداره - شهرستان - می‌توانند - کودکان - راستا - بسیاری - بسیار - اهداف - نقدی‌بابایی - فرهنگی - باشند - بهره‌مند - منابع - روستا‌ها - کتابخانه‌ها - مطالعه - اینکه - اظهار - همکاری - خیران - کتابخانه - پیشرفت - تصریح - منطقه - می‌تواند - افزود - عمده‌ای -

نظر شما در مورد : خیران برای تکمیل کتابخانه‌های فریدونکنار همکاری کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها