مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6942 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 12:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیر کمیته علمی کنگره بین‌المللی غدیر خبر داد

ارسال 200 مقاله از سراسر جهان به کنگره بین‌المللی غدیر

مازندشورا: دبیر کمیته علمی هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر گفت: 200 مقاله از سراسر جهان به کنگره جهانی غدیر و دهکده جهانی معرفت ارسال شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب‌الله حلیمی صبح امروز در هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر، اظهار کرد: شورای سیاست‌گذاری این کنگره با همکاری بیش از 30 مرکز دانشگاهی و حوزوی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یکی از بخش‌های کنگره بین‌المللی غدیر و دهکده معرفت بوده است، افزود: مقالات علمی این کنگره به بیش از 400 مرکز و سایت‌های علمی ارسال شده است.

دبیر کمیته علمی هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر با بیان اینکه 200 مقاله از سراسر جهان به این کنگره ارسال شد، ادامه داد: از تمام کشورهای اسلامی به این جشنواره مقاله ارسال شد که این مسئله نشان دهنده جایگاه و اهمیت بالای آن است.

حلیمی با بیان اینکه تعدادی از مقالات به‌دلیل اینکه با جشنواره مرتبط نبود مورد بررسی قرار نگرفت، اضافه کرد: بعضی از مقالات برای راهیابی به جشنواره ارزیابی شدند.

وی با بیان اینکه 19 مقاله در حد چکیده و 38 مقاله به‌عنوان سخنرانی در این کنگره پذیرفته شده است، گفت: در پایان از برترین‌های این جشنواره تجلیل می‌شود.

انتهای پیام/86031/صا10


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کنگره - مقاله - اینکه - بین‌المللی - جشنواره - ارسال - مقالات - جهانی - حلیمی - سراسر - کمیته - هفتمین - دکترین -

نظر شما در مورد : ارسال 200 مقاله از سراسر جهان به کنگره بین‌المللی غدیر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها