مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6943 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 12:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیر هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی غدیر:

شیعه به غدیر و عاشورا افتخار می‌کند

مازندشورا: دبیر هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر با بیان اینکه غدیر و عاشورا با یکدیگر توأمان هستند، گفت: شیعه به غدیر و عاشورا افتخار می‌کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام محمود نظری صبح امروز در هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر اظهار کرد: غدیر و عاشورا دو هدف اصلی و محوری این کنگره است.

وی با بیان اینکه غدیر و عاشورا دو بال یکدیگر هستند و نمی‌توان آنها را از یکدیگر جدا کرد، افزود: غدیر مقدمه تکمیل بود و در جهان باید بیشتر شناخته شود.

دبیر هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر با بیان اینکه غدیر و عاشورا با یکدیگر توأمان هستند، اضافه کرد: شیعه به غدیر و عاشورا افتخار می‌کند.

نظری با اعلام اینکه در ادیان و مذاهب ترور فکری نداریم و راه باز است تا انسانیت شناخته شود، تصریح کرد: جهان شیعه و مسلمانان اگر متحد بودند امروز به این سرنوشت دچار نمی‌شدند.

وی با بیان اینکه شیعه دارای یک نگرش، ایده و انگیزه است که همه این ایده را به‌ جز لجبازان قبول دارند، عنوان کرد: نظام خلقت و آفرینش بر یک پایه و اساس استوار است و همه در راستای این هدف قدم بر می‌داریم.

دبیر هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر خاطرنشان کرد: شعار دهکده جهانی معرفت این است که جهان در آینده به شناخت نیاز دارد و باید در این راستا تلاش بیشتری شود.

نظری در پایان گفت: ما با دنیای عقل و خرد جمعی صحبت می‌کنیم و با آنهایی که مانند داعش به‌دنبال کشتار مردم بی‌گناه هستند، حرفی نداریم.

انتهای پیام/86031/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عاشورا - جهانی - کنگره - اینکه - دکترین - هفتمین - بین‌المللی - یکدیگر - نداریم - شناخته - افتخار - می‌کند - امروز -

نظر شما در مورد : شیعه به غدیر و عاشورا افتخار می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها