مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6948 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 21:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسول راه های روستایی راه و شهرسازی مازندران :

مازندران پیشرو در اجرای آسفالت راه های روستایی در کشور

مازندشورا: مسول راه های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : این اداره کل در عرض سی ماه گذشته بیش از 1000 کیلومتر از راههای روستایی این استان را روکش و آسفالت نمود که از این لحاظ در سطح کشور استان پیشرو و نمونه است.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سهراب طور ضمن بيان اين مطلب افزود: مازندران با توجه به نوع اقليم و شرايط توپوگرافي و به طبع تنوع فرآورده هاي كشاورزي ، مسئله راههاي مناسب روستايي به منظور حمل ونقل هرچه سريعتر ، آسانتر و در عين حال ارزانترين فرآورده ها به بازار مصرف يكي از اصلي ترين دغدغه هاي ذهني مسئولين محترم استان مي باشد.

وي يادآور شد: با توجه به اينكه بيش از 7800 كيلومتر از راههاي تحت پوشش اين اداره كل در مازندران را محورهاي روستايي در بر مي گيرد لذا مي طلبد تا نگاه ويژه و خاصي به اين محورها شود.

مسؤل راه هاي روستايي راه و شهرسازي مازندران خاطر نشان ساخت: با توجه به این مهم و حمایت و همدلی مسولین امر و مشارکت خوب و گسترده روستاییان اين اداره كل توانست در طی سی ماه گذشته بیش از 1000 کیلومتر از محورهای روستایی این استان را روکش و یا آسفالت نموده که این عدد یعنی چیزی در حدود 33 کیلومتر در طول هر ماه می باشد. وی گفت: این آمار و اعداد برای اجرای عملیات آسفالت در مازندران و حتی در سطح کشور با توجه به محدودیت های اعتباری و مالی بی نظیر و چشمگیر می باشد.  

مهندس طور در خصوص مشاركت هاي مردمي در زمينه بهسازي و آسفالت راه هاي روستايي تصريح نمود: در سی ماه گذشته بیش از 749 كيلومتر از محورهاي روستايي استان با مشاركت مردمي بهسازي و آسفالت شد.

وي عنوان نمود: در سال جاری نیز تا به امروز 125 کیلومتر اجرای روکش آسفالت با مشارکت مردمی و 15 کیلومتر براساس پروژه های ابلاغی در سطح راه های روستایی به اجرا در آمده است.

وي در خاتمه از تمامي كارشناسان و كاركنان حوزه روستايي اين اداره كل به منظور تلاش هاي صادقانه خود در جهت ايمن سازي و ارتقاء راههاي روستايي تقدير و تشكر نمود.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - روستايي - آسفالت - استان - کیلومتر - اداره - روستایی - راههاي - اجرای - گذشته - مشاركت - مردمي - بهسازي - مشارکت - محورهاي - مهندس - شهرسازي - منظور - كيلومتر - فرآورده -

مطالب مرتبط با : مازندران پیشرو در اجرای آسفالت راه های روستایی در کشور
نظر شما در مورد : مازندران پیشرو در اجرای آسفالت راه های روستایی در کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها