مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6955 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 15:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس فدراسیون تکواندو:

تعامل مناسبی بین فدراسیون و هیأت تکواندو مازندران وجود دارد

مازندشورا: رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه تکواندو مازندران از نظر رتبه و ارزیابی در رتبه دوم فدراسیون جای دارد، گفت: تعامل بسیار خوبی بین فدراسیون و هیأت تکواندو استان وجود دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدرضا پولادگر بعد از ظهر امروز در مجمع سالانه هیأت تکواندو استان اظهار کرد: در المپیک ریو کاروان ورزش مازندران آبروداری کرد و ورزشکاران این خطه موفق به اهتزاز پرچم کشورمان عزیزمان در این رقابت‌ها شدند.

وی با بیان اینکه تکواندو مازندران از نظر رتبه و ارزیابی در رتبه دوم فدراسیون جای دارد، افزود: تعامل بسیار خوبی بین فدراسیون و هیأت تکواندو استان وجود دارد و این تعامل موجب توسعه و موفقیت این هیأت در سطح کشور شده است.

 مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: مازندران استان ویژه و سرشار از استعداد و نخبه ورزشی است.

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه ورزشکاران مازندرانی در آوردگاه المپیک و پارالمپیک عملکرد بسیار خوبی داشتند، افزود: در آخرین رویداد حضور ورزشکاران مازندرانی در المپیک و پارالمپیک ریو 2016 که منجر به کسب سه نشان در المپیک و پنج نشان در پارالمپیک شد ورزشکاران مازندرانی خوش درخشیدند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران وضعیت تکواندو استان را خوب عنوان کرد و گفت: جایگاه تکواندوی استان با توجه توانمندی‌هایش در سطح استان بالا است.

همچنین فیض‌الله نفجم رئیس هیأت تکواندو مازندران در این مجمع با اشاره به حضور 70 تیم از مازندران در رده‌های مختلف سنی در لیگ تکواندو کشور گفت: در المپیک و پارالمپیک ریو 2016 شاهد درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی بودیم که منجر به کسب نتایج مطلوب شد.

ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی استان نیز در مراسم با بیان اینکه ورزش همگانی اساس ورزش قهرمانی تصریح کرد: در حال حاضر 2 هزار 96 باشگاه در استان سامان‌دهی شدند.

مریم فرج‌پور معاون امور ورزش بانوان با اشاره به درخشش ورزشکاران بانوان مازندرانی در رقابت‌های قهرمانی کشور اظهار کرد: مهم‌ترین برنامه حوزه بانوان حضور چشمگیر ورزشکاران بانوان مازندرانی در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی است تا شاهد موفقیت ورزشکاران بانوی این خطه باشیم.

انتهای پیام/86005/ن


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - مازندران - ورزشکاران - تکواندو - مازندرانی - المپیک - پارالمپیک - بانوان - فدراسیون - اینکه - تعامل - اشاره - درخشش - معاون - قهرمانی - بسیار - افزود - اظهار - توسعه - موفقیت - جوانان - ورزشی -

مطالب مرتبط با : تعامل مناسبی بین فدراسیون و هیأت تکواندو مازندران وجود دارد
نظر شما در مورد : تعامل مناسبی بین فدراسیون و هیأت تکواندو مازندران وجود دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها