مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6966 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 20:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد

ترافیک نیمه‌سنگین در محور کندوان/ مه‌آلود بودن محور فیروزکوه

مازندشورا: رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدوده گدوک فیروزکوه و هزارچم محور کندوان نیز به‌صورت مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است.

مازندشورا:جعفر محمدنژاد درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر در محدوده هزار چم تا پل زنگوله محور کندوان شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

وی بیان کرد: وضعیت ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به لغزنده بودن محدوده هزارچم تا تونل کندوان، اضافه کرد: محدوده گدوک محور سوادکوه نیز به‌صورت مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است که رانندگان باید با احتیاط تردد کنند.

این مسؤول با اعلام اینکه محور نوشهر ـ عباس‌آباد بارانی و لغزنده است، یادآور شد: در سایر جاده‌های مازندران تردد جریان دارد و مشکل خاصی وجود ندارد.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/86034/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - محورهای - محدوده - به‌صورت - پلیس‌راه - وضعیت - کندوان - ترافیک - رعایت - رانندگی - راه‌های - رانندگان - لغزنده - نیمه‌سنگین - محمدنژاد - مه‌آلود -

نظر شما در مورد : ترافیک نیمه‌سنگین در محور کندوان/ مه‌آلود بودن محور فیروزکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها