مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6969 -تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1395 -ساعت : 21:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر تأکید کرد

ضرورت توجه به مسائل اشتغال جوانان در کنار ورزش

مازندشورا: رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر با اشاره به ظرفیت این شهرستان در بحث ورزش گفت: باید نیازها و مشکلات جوانان در کنار توجه به مسائل ورزشی مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، اسماعیل پهلوان امشب در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات فرمانداری به تشریح فرآیند مدیریت اشاره کرد و گفت: در فرآیند مدیریت برای استفاده بهینه از منابع به چهار فاکتور توجه شده که به‌ترتیب شامل برنامه‌ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل است.

 وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی در حوزه جوانان توسط سیاست‌گذاران در شورای عالی جوانان کشور تهیه و تنظیم شده و طبق اسناد بالادستی باید نسبت به سازماندهی و ساماندهی امور جوانان اقدام شود، افزود: در این جلسات به‌دنبال برنامه‌ریزی نیستیم و الزاما بخش ساماندهی را عهده‌دار خواهیم بود.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بابلسر در ادامه خواستار تشکیل جلسات ستاد در بخش‌های تابعه شهرستان به‌ریاست بخشداران شد و افزود: دستگاه‌ها در حوزه جوانان نگاه جدی‌تر داشته و به این مهم با حساسیت ویژه‌ای ورود کنند.

 پهلوان در ادامه خواستار کاربردی شدن جلسات ستاد شد و اضافه کرد: تمامی دستگاه‌های عضو ستاد در مسأله جوانان نقش ایفا می‌کنند و اینکه تصور شود اداره ورزش و جوانان صرفا در این حوزه مسؤول بوده یک تصور اشتباه است چون تنها دبیری ستاد مربوط به اداره ورزش و جوانان است و هر دستگاه عضو ستاد بر اساس دستور کار و مصوبات به ایفای نقش می‌پردازند و در جلسات اعلام گزارش می‌کنند.

وی تصریح کرد: براساس دستورالعمل ستاد ساماندهی، امور جوانان دارای سه کمیته فرعی بوده که این سه کمیته شامل پیگیری مصوبات ستاد، اجتماعی،  اقتصادی و همچنین فرهنگی و تربیتی است.

 رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر با بیان اینکه شهرستان بابلسر شهرستانی مساعد برای موفقیت در زمینه‌های مختلف ورزشی است، خاطر نشان کرد: در کنار توجه به‌ مسائل ورزشی باید نیازها و مشکلات جوانان مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد.

پهلوان در پایان گفت: با توجه به ظرفیت شهرستان بابلسر تمام تلاش این اداره ضمن فراهم کردن زیرساخت مناسب ورزشی و ایجاد پایگاه قهرمانی در این شهرستان اشتغال‌زایی و ایجاد رفاه و نشاط برای جوانان است.

انتهای پیام/86010/ط


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جوانان - بابلسر - شهرستان - اداره - ساماندهی - جلسات - ورزشی - اینکه - برنامه‌ریزی - مصوبات - خواستار - کمیته - مسائل - ایجاد - ادامه - گزارش - فرآیند - سازماندهی - پهلوان - افزود - مدیریت -

نظر شما در مورد : ضرورت توجه به مسائل اشتغال جوانان در کنار ورزش

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها