مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6971 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 06:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار آمل تاکید کرد

لزوم اختصاص امکانات و تکنولوژی کارآمد به روستانشینان

مازندشورا: فرماندار آمل بر لزوم اختصاص تکنولوژی کارآمد به روستاییان تاکید کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، احمد منفرد شنبه شب در مراسم بهره‌برداری پروژه‌های بخش امامزاده عبدالله این شهرستان و همایش روز ملی روستا در روستای دیورز، اظهار کرد: دفاع مقدس ایام پر فروغی بوده که پر از افتخار و عزت است.

وی افزود: راه شهدا پرتلاطم و عزت‌بخش است و در تمام طول تاریخ ادامه دارد.

فرماندار آمل تصریح کرد: دفاع مقدس ایام بسیار طلایی است و در هشت سال دفاع مقدس روزهای دفاع از وطن، اسلام و مقابله با دشمن بود که شهادت در آن بزرگترین افتخار محسوب می‌شود ولی امروز این عرصه در جای دیگر گشوده شد و باید به گونه‌ای دیگر مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

این مسؤول با بیان اینکه امروزه مدافعان حرم از حریم اسلام و مسلمین دفاع می‌کنند، خاطرنشان کرد: اسلام مرز جغرافیایی ندارد بلکه مرز اسلام مرز عقیده است و دفاع از مسلمین مرز جغرافیایی نمی‌شناسد زیرا اگر امروزه مدافعان حرم با داعش و تکفیری فراتر از مرزها مواجه نمی‌شدند وگرنه باید در داخل کشور و مرزهای خود با این عوامل کشتار مردم بیگناه مبارزه می‌کردیم.

منفرد با اعلام اینکه انقلاب اسلامی به وسیله رهبر انقلاب با تدبیر و آگاهی بی‌نظیر هدایت می‌شود، متذکر شد: امنیت نعمت بزرگی است که به همراه سلامت قیمت ندارد و مجهول و مغفول است.

وی با اشاره به برگزاری همایش روز ملی روستا، گفت: به روستاها بعد از انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی بسیار توجه شده و توجه امروزه به روستاییان قابل قیاس با گذشته نیست.

منفرد بیان کرد: نگاه‌ها به روستا بسیار تغییر کرده و امروزه فاصله امکانات بین شهر و روستا کم شد هر چند ساختار فرهنگی معیار تعریف شهر و روستا است و به روستاییان باید امکانات و تکنولوژی کارآمد اختصاص یابد.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه قرار نیست روستاها حذف شوند زیرا روستا یک واژه نیست و یک فرهنگ بزرگ است گفت: صفا، صمیمیت و مهربانی در روستاها موج می‌زند و می‌خواهیم امروز روستاها در همه ابعاد نمونه باشند.

انتهای پیام/86012/صا


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : روستا - روستاها - اسلام - امروزه - انقلاب - بسیار - آمل - اسلامی - امکانات - منفرد - اینکه - جغرافیایی - مسلمین - روستاییان - ندارد - امروز - تکنولوژی - اختصاص - کارآمد - همایش - فرماندار - افتخار - مدافعان -

مطالب مرتبط با : لزوم اختصاص امکانات و تکنولوژی کارآمد به روستانشینان
نظر شما در مورد : لزوم اختصاص امکانات و تکنولوژی کارآمد به روستانشینان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها