مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6972 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 06:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم آمل در مجلس خبر داد

پایان عملیات 4 خطه کردن محور آمل- چمستان

مازندشورا: نماینده مردم آمل در مجلس از پایان عملیات چهار خطه کردن محور پرتردد آمل ـ چمستان در حوزه راه و شهرسازی این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا شنبه شب در همایش روز ملی روستا و آئین افتتاح پروژه‌های بخش امامزاده عبدالله آمل در روستای دیورز، اظهار کرد: روستاهای شهرستان آمل از امکانات مطلوبی برخوردار هستند و در مسیر توسعه و آبادانی روزافزون گام بر می‌دارند.

وی افزود: در بخش امامزاده همانند بخش‌های دیگر شهرستان آمل شاهد رشد خوبی هستیم هر چند قرار بود در این بخش مبلغ 850 میلیون تومان برای امور روستایی اختصاص یابد که 650 میلیون تومان آن تخصیص یافت.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتمام عملیات گازرسانی در بخش‌های جلگه، دشت و روستاهای پایین دست، تصریح کرد: همه روستاها جز بخش لاریجان برخوردار از نعمت گاز هستند.

این مسؤول ادامه داد: در زمینه چهار خطه کردن محور پرتردد آمل ـ چمستان در حوزه راه و شهرسازی این شهرستان عملیات‌ها به کار خود پایان داد و تنها در ابتدای مسیر در منطقه بیمارستان امام علی (ع) کارها در حال انجام است تا در آینده نزدیک شاهد افتتاح کامل پروژه باشیم.

یوسفیان‌ملا بیان کرد: در بخش ایجاد آزادراه ولیسده آمل به کلوده محمودآباد پیمانکار انتخاب شده و در این مسیر 29 پل باید احداث شود تا بعد آن عملیات آسفالت انجام گیرد.

وی با اعلام اینکه در زمینه بازنشستگان توجه خوبی از سوی دولت و مجلس شده است، گفت: باید از سوی مراجع دولتی توجه‌ها بیشتر از گذشته باشد.

انتهای پیام/86012/و


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - شهرستان - روستاها - عملیات - بخش‌های - میلیون - تومان - برخوردار - زمینه - روستاهای - چمستان - پایان - یوسفیان‌ملا - افتتاح - امامزاده - نماینده -

نظر شما در مورد : پایان عملیات 4 خطه کردن محور آمل- چمستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها