مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7007 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 14:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فرماندار نوشهر مطرح کرد

لزوم آشنایی کودکان با فضای عاشورایی

مازندشورا: معاون فرماندار نوشهر گفت: کودکان ما باید با فضای عاشورایی بیشتر آشنا شوند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، روشن‌علی فرجی بعدازظهر امروز در جلسه توجیهی هفته ملی کودک که در محل فرمانداری نوشهر برگزار شد با اشاره به اینکه تضمین سلامت روح و روان کودکان بر همه ما واجب است و آینده‌سازان مملکت است، اظهار کرد: کودکان ما باید بر اساس تفکرات نظام جمهوری اسلامی پرورش یابند.

وی افزود: امروز با توجه شرایط خاص منطقه، همه در معرض آسیب قرار داریم و ایران کشوری جنگجو نبود و تجاوزی نداشته است اما دفاع جانانه‌ای در برابر متجاوزان داشته است.

معاون فرماندار نوشهر با بیان اینکه دولت آمریکا کافر و ملحد است همواره با ما دشمنی دارد،گفت: رشادت‌های رزمندگان و ایستادگی و ایثار، کشور ما را بیمه کرده است.

وی با اشاره به اینکه باید کودکان امروز سالم پرورش یابند تا آینده‌ای روشن برای مملکت رقم بخورد، تأکید کرد: کودکان ما باید با فضای عاشورایی بیشتر آشنا شوند و الگوهای معنوی درست را یاد بگیرند.

فرجی گفت: کودکان را باید به اندازه درک و فهمشان آموزش داد و مطالب را با زبان خودشان بیان کرد تا بتوانند مطلب را درک کنند.

رئیس اداره بهزیستی نوشهر نیز اظهار کرد: امسال یک هزار و 100 کودک در 13 مهد شهری و 30 مهد روستایی ثبت نام کردند.

جواد بسطامی درباره برنامه‌های این نهاد در هفته ملی کودک افزود: عزاداری کودکان چهار تا 6 سال، دوچرخه‌سواری رده سنی پنج تا 6 سال، کارناوال عزاداری حسینی به صورت منطقه‌ای، قصه‌گویی و نمایش قصه‌گویی مذهبی در برنامه بهزیستی نوشهر در هفته ملی کودک قرار دارد.

وی با بیان اینکه عیادت از کودکان بیمار توسط کودکان پنج تا 6 سال نیز در دستور کار قرار دارد گفت: بازدید از موزه‌ها و اماکن دیدنی برای گروه سنی پنج تا 6 و نیز نصب بنر با شعارهای متناسب با کودکان در مهدهای کودک از دیگر برنامه‌های ما در این هفته است.

انتهای پیام/86019/ک30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کودکان - نوشهر - اینکه - امروز - افزود - بهزیستی - عزاداری - قصه‌گویی - یابند - برنامه‌های - مملکت - عاشورایی - فرماندار - اشاره - معاون - اظهار - پرورش -

نظر شما در مورد : لزوم آشنایی کودکان با فضای عاشورایی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها