مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7012 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 15:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران:

دفاع از اصل نظام و ظلمت یزیدیان در منابر ماه محرم بیان شود

مازندشورا: مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به وظایف علما، بیان ظلمت یزیدیان و شمر‌های زمان در منابر ماه محرّم را خواستار شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام ناصر شکریان بعدازظهر امروز در گردهمایی علما و روحانیت شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه خدا، خدمات دینی را به انبیا و خدمات دیگر را به افراد عادی داد، گفت: ارائه خدمات دینی توسط برگزیدگان الهی بیانگر اهمیت موضوع خدمات دینی است.

وی با بیان اینکه در دوران غیبت، وظیفه ارائه خدمات دینی به علما داده شد، افزود: علما و روحانیون تبلیغ دین را از پیامبران به ارث بردند و تبلیغ دین اسلام در 1100 سال اخیر توسط علما انجام شد.

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به حدیثی از امام جعفر صادق (ع) درباره وظیفه علما در پاسخ‌گویی به سؤالات و شبهات، خاطر‌نشان کرد: از دیدگاه امام صادق (ع) اگر علما در امر تبلیغ دین نبودند، مردم دینشان را از دست می‌دادند.

این مسؤول با بیان اینکه علما و روحانیون در 700 سال از فعالیت خود با سخت‌تر‌ین شرایط از کیان دین دفاع کردند، اظهار کرد: دفاع از ولایت و محبت به علی (ع) و خاندان ایشان در منابر محرّم تبلیغ شود و از دیدگاه پیامبر گرامی اسلام محبت به ولایت حضرت علی (ع) بهتر از 3 هزار سال عبادت در بین صفا و مروه است.

شکریان به اوج و خاموشی مارکسیسم و نابودی برج دو‌قلو در آمریکا اشاره کرد و گفت: 1377 سال از قیام حسینی می‌گذرد و هر سال که می‌گذرد بر طراوت و شادابی آن افزوده می‌شود و در همه جای زمین، پرچم عزاداری امام حسین (ع) برپا است و دفاع از اصل نظام و ظلمت یزیدیان و شمر‌های زمان هم در منابر ماه محرم بیان شود.

انتهای پیام/86015/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خدمات - تبلیغ - اشاره - منابر - اینکه - تبلیغات - روحانیون - اسلام - دیدگاه - می‌گذرد - ولایت - وظیفه - ارائه - شکریان - سوادکوه - مازندران - مدیر‌کل - اسلامی - یزیدیان -

نظر شما در مورد : دفاع از اصل نظام و ظلمت یزیدیان در منابر ماه محرم بیان شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها