مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7016 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 16:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر داد

افزایش 40 درصدی روحانیون اعزامی ماه محرم در سوادکوه

مازندشورا: رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از افزایش 40 درصدی روحانیون اعزامی از قم و 10 درصدی روحانیون بومی ماه محرم در سوادکوه خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر عصر امروز در جمع علما و روحانیت شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه از تریبون ماه محرم برای بیان احکام دینی، فلسفه قیام حسینی، عبرت‌های عاشورا، بیان آسیب‌های اجتماعی استفاده شود، گفت: طلاق، اعتیاد، خطر وهابیت و بهائیت، دشمن شناسی و جهاد کبیر مورد نظر مقام معظم رهبری در منابر ماه محرم مورد تاکید قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تبلیغ آموزه‌های انقلاب اسلامی هم مورد تاکید علما و روحانیون باشد، افزود: علاقه مردم به عزاداری‌های ماه محرم با افزایش آگاهی عمومی درباره وظایف و رسالت‌ها هم همراه باشد و مردم از مدت‌ها قبل به دنبال معرفی روحانی برای مراسم‎های خود بودند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از اعزام 76 روحانی به حسینیه‌ها و مساجد شهری و روستایی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد و خاطر‌نشان کرد: 52 نفر از روحانیون اعزامی، بومی و 24 نفر از آنان اعزامی از قم هستند.

ذاکری‌خطیر از افزایش 40 درصدی روحانیون اعزامی از قم و 10 درصدی اعزامی روحانیون بومی در سوادکوه خبر داد و اظهار کرد: برگزاری 24 برنامه با موضوع مقابله با اعتیاد در ماه رمضان و 60 گفتمان دینی بخشی از برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در سال گذشته و 6 ماه اول سال 95 است.

انتهای پیام/86015/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - روحانیون - اعزامی - اسلامی - سوادکوه‌شمالی - تبلیغات - اداره - افزایش - درصدی - تاکید - روحانی - اعتیاد - ذاکری‌خطیر - شهرستان‌های - اینکه -

نظر شما در مورد : افزایش 40 درصدی روحانیون اعزامی ماه محرم در سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها