مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7021 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 16:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فرمانداری ویژه آمل:

5 هزار خانوار آملی اطلاعات خانواده خود را در سامانه سرشماری وارد کردند

مازندشورا: معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه آمل گفت: تاکنون 5 هزار و 58 خانوار آملی اطلاعات خانوارشان را در سامانه اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن وارد کردند.

مازندشورا:سید جعفر رسولی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، در مورد برگزاری سرشماری نفوس و مسکن در این شهرستان، اظهار کرد: سرشماری‌ها باعث می‌شوند تا در اختیار گرفتن آمارهای صحیح و منطقی بتوانیم برای آینده کشور دست به کارهای مطلوب بزنیم.

معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه آمار حاصل از سرشماری‌ها بسیار مهم بوده و در برنامه‌ریزی‌های آینده کشور کارآمد هستند، تصریح کرد: سرشماری نفوس و مسکن در سال جاری بعد از پنج سال برگزار شده و به روش اینترنتی و حضوری دنبال می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری سرشماری به صورت سراسری، یادآور شد: این سرشماری از سوم مهر امسال به روش اینترنتی آغاز شده و تا 24 مهر ادامه دارد، همچنین در روش حضوری نیز از 25 مهر تا 25 آبان سرشماری برگزار می‌شود.

رسولی با اعلام اینکه تاکنون 5 هزار و 58 خانوار آملی اطلاعات خانوارشان را در سامانه اینترنتی وارد کردند، متذکر شد: تعداد 645 نفر در این شهرستان به عنوان داوطلب همکاری در سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 در سامانه مرکز آمار ثبت‌نام کردند که پس از انجام مصاحبه‌های لازم 129 نفر به عنوان مأمور سرشماری نفوس و مسکن در این شهرستان انتخاب شدند.

معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه آمل تصریح کرد: با اعلام بخشدار دابودشت آمل 100 درصد اهالی روستای سنگر این شهرستان که در جاده آمل- فریدونکنار واقع شده است اطلاعات خانوارشان را وارد سامانه اینترنتی سرشماری کردند.

وی بیان کرد: همه مردم و مسؤولان شهری در سرشماری نفوس و مسکن همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/86012/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرشماری - آمل - شهرستان - اینترنتی - سامانه - معاون - فرمانداری - اطلاعات - اعلام - حضوری - همکاری - برگزار - عنوان - خانوارشان - آینده - رسولی - خانوار - برگزاری - سرشماری‌ها - اینکه - برنامه‌ریزی - تصریح -

نظر شما در مورد : 5 هزار خانوار آملی اطلاعات خانواده خود را در سامانه سرشماری وارد کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها