مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7022 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 16:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار سوادکوه:

حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز لازمه ثبت‌نام در سرشماری سوادکوه است

مازندشورا: فرماندار سوادکوه حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز را لازمه ثبت‌نام در سرشماری شهرستان سوادکوه ذکر کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم عصر امروز در جلسه هماهنگی اعزام روحانیون ماه محرم در شهر‌ها و روستا‌های سوادکوه با اشاره به بیان مشکلات و راهکار‌های آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در منابر ماه محرم، بیان داشت: علما و روحانیون علاوه بر بیان مسائل دینی و شرعی بخشی از وقت منابر را به بیان آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و ارائه راهکار‌های آن اختصاص دهند.

وی با بیان اینکه وضعیت شهرستان سوادکوه از لحاظ آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی نسبت به استان و کشور، مطلوب است ولی همین تعداد آسیب‌ها هم باید کاهش پیدا کند، افزود: روحانیون و علما در منابر ماه محرم درباره آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی، حفاظت از منابع طبیعی و محیط ‌زیست و اشکال دینی در ساخت و ساز‌های غیر‌مجاز هم سخنرانی کنند.

فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه افزایش آگاهی عمومی باعث به نتیجه رسیدن طرح‌های مختلف می‌شود، خاطر‌نشان کرد: برگزاری همایش توسعه سوادکوه باعث معرفی بیشتر شهرستان سوادکوه در سطح ملی شد و فرهنگ پذیرش مسافران در شهرستان تقویت شود.

رئیس شورای اداری سوادکوه بر اهمیت آمار در توسعه شهرستان و برنامه‌ریزی مناسب تأکید و اظهار کرد: سرشماری عمومی امسال در 2 مرحله انجام می‌شود که مرحله اول آن از 3 تا 24 مهر‌ماه به صورت اینترنتی و از 25 مهر‌ماه تا 25 آبان‌ماه به صورت حضوری انجام می‌شود.

توحیدی‌مقدم با بیان اینکه کارمندان دولت باید به صورت اینترنتی در سرشماری شرکت کنند، گفت: کسی که حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز در سوادکوه دارد باید در سرشماری شهرستان ثبت‌نام کند و ثبت آمار واقعی در دستور کار ما قرار دارد.

انتهای پیام/86015/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - شهرستان - اجتماعی - فرهنگی - سرشماری - آسیب‌های - اینکه - منابر - روحانیون - توسعه - عمومی - مرحله - مهر‌ماه - اینترنتی - اضافه - اشاره - فرماندار - ثبت‌نام - یک‌روز - توحیدی‌مقدم - راهکار‌های -

نظر شما در مورد : حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز لازمه ثبت‌نام در سرشماری سوادکوه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها