مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7024 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 17:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در دیدار پرسنل نیروی انتظامی با فرماندار سیمرغ مطرح شد

وضیعت امنیت سیمرغ مطلوب است/ سرقت در سیمرغ به نصف کاهش‌ یافت

مازندشورا: فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه امروز وضیعت امنیت شهرستان مطلوب است و از ضریب امنیتی بالایی برخوردار هستیم، گفت: این امنیت بالا به‎منظور تلاش شبانه‌روزی مأموران انتظامی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، عصر امروز جمعی از فرماندهان و پرسنل رده‌های مختلف نیروی انتظامی این شهرستان با همراهی مسؤول عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی شهرستان سیمرغ به دیدار فرماندار این شهرستان رفتند.

*‌ افتخار نیروی انتظامی رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم است

حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی‌مازندرانی در این دیدار ضمن تسلیت ایام ماه محرم و شهادت امام حسین (ع) و یارانش، اظهار کرد: سلامت و امنیت دو نعمت مجهول است که تا وقتی شخص این دو را از دست ندهد متوجه آن نمی‌شود.

وی افزود: مردم این دو نعمت را در وجود خود دارند و وقتی این دو را از دست بدهند متوجه اهمیت آن می‌شوند.

مسؤول عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی قائم‌شهر و سیمرغ با تأکید بر اینکه افتخار نیروی انتظامی رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم است، تصریح کرد: این مجموعه نیاز به حامی و پشتیبان دارد و اگر مسؤولان و مردم این حمایت را نداشته باشند مجموعه نمی‌تواند در مأموریت‌های خود موفقیت لازم را داشته باشد.

 

وی ادامه داد: انتظار داریم در مسأله پیگیری زمین برای احداث ساختمان ستاد فرماندهی شهرستان اقداماتی صورت گیرد چراکه در خوب نیست که معاونت‌های مختلف در یک اتاق کوچک حضورداشته باشند.

حسینی‌مازندرانی در پایان گفت: نیروی انتظامی به فرمایش مقام معظم رهبری: «نیرویی مقتدر است و نیرویی است که باید با اقتدار تمام در جهت برقراری نظم و امنیت قدم بردارد.»

*‌ وضعیت امنیت شهرستان بسیار مطلوب است

فرماندار سیمرغ در ادامه این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: نیروی انتظامی مجموعه بسیار تأثیرگذاری در امنیت شهرستان است.

فرج‌الله یداله‌پور افزود: اولین و زیربنایی‌ترین وظیفه شهرستان تأمین امنیت و آرامش است.

وی با اشاره به اینکه امروز وضعیت امنیت شهرستان بسیار مطلوب است و از ضریب امنیتی بسیار بالایی برخوردار هستیم، تصریح کرد: این امنیت بالا به خاطر تلاش شبانه‌روزی دوستان است.

فرماندار سیمرغ ادامه داد: نیروی انتظامی پیشانی نظام جمهوری اسلامی است و در همه عرصه‌ها و محافل به‌عنوان نیروی نظام حضور دارد.

یداله‌پور با بیان اینکه رفتار نیروی انتظامی با عموم مردم باید گویای اخلاق، منش و رفتار اسلامی باشد، تأکید کرد: با مجرمان و افرادی که هنجارشکن، قانون‌گریز و قانون‌ستیز هستند باید برخورد جدی شود و رفتار پلیس برای این افراد دلهره‌آور باشد.

*‌ تقویت نیروی انتظامی تقویت اقتدار نظام است

وی افزود: وقتی نیروی انتظامی را در سطح شهرستان می‌بینم احساس اطمینان خاطر می‌کنم چراکه آرامش برقرار است و افراد می‌توانند بدون دلهره و دغدغه کار خود را انجام دهند.

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه برای پیشرفت شهرستان و ایجاد برنامه‌های کلان نیاز به امنیت داریم، تصریح کرد: امنیت در همه زمینه‌ها لازم است و بدون امنیت کاری پیش نمی‌رود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: تقویت نیروی انتظامی تقویت اقتدار نظام است و هرچه نیروی انتظامی قوی‌تر باشد در اجرای قانون هم قوی‌تر عمل می‌کند.

 

 

یداله‌پور در پایان گفت: شهرستان سیمرغ شهرستان نوپا و تازه تأسیسی است که زیرساخت‌های آن آماده نیست ازجمله نیروی انتظامی که باید در اولویت کار ما قرار گیرد به همین منظور در گذشته و امروز به دنبال اختصاص زمین مناسب برای نیروی انتظامی در شهرستان هستیم.

*‌ سرقت در شهرستان به نصف کاهش‌یافته است

فرمانده انتظامی سیمرغ در دیدار جمعی از فرماندهان و پرسنل رده‌های مختلف نیروی انتظامی با فرماندار سیمرغ، اظهار کرد: نیروی انتظامی با توجه به مأموریت‌های محوله لحن و صحبتش در راستای تعامل و همکاری با سایر ادارات است.

محمد راعی افزود: بحث سرقت در شهرستان به نصف کاهش‌یافته و کشفیات هم بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه دولت در حال کمک به ما است تا در انجام برنامه‌های خود موفق باشیم، تصریح کرد: تشویق تنها خواسته‌ای است که از مسؤولان شهرستان داریم.

انتهای پیام/86036/ک40/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نیروی - انتظامی - شهرستان - امنیت - سیمرغ - فرماندار - دیدار - اینکه - افزود - تقویت - بسیار - تصریح - پرسنل - مجموعه - مطلوب - اقتدار - داریم - یداله‌پور - اظهار - مسؤول - مختلف - امروز - رفتار - وضعیت - کاهش‌یافته - قوی‌تر - افراد - اشاره - نیرویی - اسلامی - آرامش - هستیم - برنامه‌های - باشند - افتخار - مشکلات - سیاسی - عقیدتی - فرماندهان - رده‌های - گرفتاری‌های - حسینی‌مازندرانی - ادامه - چراکه - مأموریت‌های - مسؤولان - متوجه - تأکید - پایان -

نظر شما در مورد : وضیعت امنیت سیمرغ مطلوب است/ سرقت در سیمرغ به نصف کاهش‌ یافت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها