مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7025 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 17:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران عنوان کرد

ارتقای صنعت تولید مازندران با هدایت سرمایه‌های ملی

مازندشورا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: هدایت سرمایه‌های ملی سبب ارتقاء و بالندگی صنعت و تولید در استان می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در دیدار با مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر استان، اظهار کرد: حضور فعال بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری در عرصه تولید برای استفاده بهتر از ظرفیت‌های کشور یک ضرورت است که می‌تواند با هدایت صحیح سرمایه‌های ملی در راستای اهداف کلان نظام در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، زمینه‌های ارتقاء و بالندگی بسیاری در صنعت و تولید کشور را فراهم کند.

وی افزود: در شرایط کنونی وظیفه همه ماست هر آنچه در دست داریم با تمام توان برای حل مشکلات قدم برداریم و سبب پویایی در کشور شویم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به ظرفیت واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی، بیان کرد: در بحث خوشه‌های صنعتی مانند خوشه ماهی قزل‌آلای آمل و گردش مالی 50 تا 250 میلیارد ریالی در این بخش، بعضاً شاهد مشکلات دریافت تسهیلات 2 تا 3 میلیارد ریال در این خوشه هستیم که مؤسسات مالی و اعتباری می‌توانند در این راستا کمک شایانی به واحدهای تولیدی نمایند.

این مسؤول با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی در تأمین نقدینگی، تصریح کرد: حمایت از تولید و کارآفرینان سبب افزایش تولید، کاهش بیکاری شده و مؤسسه کوثر می‌تواند در این مسیر نقش مهم و کلیدی ایفا کند.

موسوی خاطرنشان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی آمادگی لازم برای ایجاد ارتباط بین واحدهای تولیدی و مؤسسه مالی و اعتباری کوثر، در راستای استفاده مطلوب از ظرفیت‌های دوجانبه این مؤسسه و واحدهای تولیدی در رشد و توسعه استان را دارد.

مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری کوثر مازندران نیز در این جلسه گفت: براساس ابلاغ بانک مرکزی در حمایت از بخش تولید و صنعت، این موسسه همانند بانک‌های کشور و استان، برحسب ظرفیت و سهم تعیین‌شده، در راستای ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی گام‌های مؤثر برداشته است.

محمدتقی نوروزی بر ارائه صدور انواع ضمانت‌نامه در این مؤسسه برای واحدهای تولیدی و صنعتی تأکید کرد و گفت: حمایت از منافع ملی کشور مهم‌ترین هدف این مؤسسه است.

انتهای پیام/86018/ج/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صنعتی - تولیدی - واحدهای - تولید - مؤسسه - اعتباری - مازندران - شهرک‌های - مدیرعامل - استان - راستای - حمایت - مشکلات - تسهیلات - ارائه - ظرفیت - میلیارد - استفاده - موسوی - سرمایه‌های - هدایت - موسسه - مؤسسات - می‌تواند - ظرفیت‌های - اشاره -

مطالب مرتبط با : ارتقای صنعت تولید مازندران با هدایت سرمایه‌های ملی
نظر شما در مورد : ارتقای صنعت تولید مازندران با هدایت سرمایه‌های ملی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها