مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7026 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 17:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

نسل امروز باید بداند که مدیون فداکاری چه کسانی هستند

مازندشورا: معاون امور دفاتر و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: نسل امروز باید بداند که در حال حاضر که اینجا نشسته‌ایم مدیون فداکاری و رشادت‌های جوانان این مرز و بوم هستیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام محمداسحاق مسعودی عصر امروز در آیین معارفه مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور با گرامیداشت یاد شهدا و رشادت‌های آنان در دفاع از کشور، اظهار کرد: مناسبت‌ها را برای یادآوری نامگذاری می‌کنند اما حق یاد‌آوری این حماسه بزرگ در ادای این کار عظیم ادا نمی‌شود.

وی با بیان اینکه میلیون‌ها نفر هشت سال در دفاع از کشور جانانه ایستادگی کردند، افزود: حتی اگر کل هفته‌های سال را نیز به نام دفاع مقدس نامگذاری کنیم باز هم به کسانی که این حماسه بزرگ را آفریدند ادای دین نکرده‌ایم.

معاون دفاتر و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به آموزه‌های اسلام در زنده نگه‌‌داشتن این حماسه‌ها، خاطرنشان کرد: زندگی و حیات نسل بعدی بسته به زنده نگه‌‌داشتن حماسه‌های این‌چنینی است.

مسعودی با اشاره به یادآوری ایام الهی اضافه کرد: همه روز‌ها، روزهای خداست اما در روزهایی عنایت خداوند بیشتر بر جمعی ظاهر می‌شود و سال‌های دفاع مقدس و روز 22 بهمن از این ایام‌هاست.

وی با بیان اینکه تمام دنیا تلاش کردند تا شاه وابسته به خود را حفظ کنند و بعد از انقلاب هم جنگ علیه ایران را به راه انداختند، تصریح کرد: خداوند از انقلاب نوپای اسلامی، مردم مظلوم و رهبری امام حمایت ویژه کرد.

معاون دفاتر و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه باید خاطرات سال‌های دفاع مقدس را بازگو کنیم، یادآور شد: نسل امروز باید بداند که در حال حاضر که اینجا نشسته‌ایم مدیون فداکاری و رشادت‌های جوانان این مرز و بوم هستیم.

مسعودی با اظهار اینکه انقلاب اسلامی به امانت دست ماست، افزود: دنیا از کشور ما حساب می‌برد اما بقیه کشور‌ها برده هستند، ببینید چه بلایی بر سر لیبی و مصر آوردند.

وی با بیان اینکه کشور‌های عربستان، امارات و ... با یک تلنگر می‌افتند، تصریح کرد: در دنیا کشوری که زیر بار زور نمی‌رود ایران است و این به برکت ایثارگری جوانان کشورمان است.

معاون دفاتر و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اینکه جوانان خیمه انقلاب و دین را نگه داشتند، گفت: اگر نام و یاد آنها را می‌گوییم نه اینکه منتی بر آنها است بلکه از برکت وجودشان استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام/86029/پ/آ ۳۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - رهبری - نمایندگی - معاون - انقلاب - جوانان - اشاره - مسعودی - دفاتر - مبلغان - دانشگاه‌ها - امروز - سال‌های - اسلامی - تصریح - خداوند - نگه‌‌داشتن - نامگذاری - فداکاری - مدیون - بداند - کسانی - رشادت‌های - حماسه - یادآوری - اظهار - افزود -

نظر شما در مورد : نسل امروز باید بداند که مدیون فداکاری چه کسانی هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها