مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7032 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 21:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار شهرستان قائم‌شهر خبر داد

ثبت‌نام اینترنتی 5 هزار خانوار قائم‌شهری در سرشماری

مازندشورا: فرماندار شهرستان قائم‌شهر گفت: 5 هزار خانوار قائم‌شهری به‌صورت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

مازندشورا:مهدی محمدی امشب در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه امکانات لازم برای انجام سرشماری اینترنتی در شهرستان مهیا شده است، اظهار کرد: تا به امروز 5 هزار خانوار قائم‌شهری به‌صورت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر افزود: روستانشینان هم می‌توانند به دفاتر پیشخوان دولت و دهیاری‌ها مراجعه کرده و ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن 95 را انجام دهند.

رئیس ستاد سرشماری قائم‌شهر تصریح کرد: مردم هر چه زودتر کار ثبت‌نام اینترنتی را به پایان برسانند و این کار مهم را به روزهای آخر مؤکول نکنند.

وی با بیان اینکه ماموران آمارگیر از روز 25 مهر ماه تا 25 آبان ماه کار ثبت‌نام حضوری را انجام می‌دهند و با ثبت‌نام اینترنتی ما در سرشماری از دغدغه‌های آنها هم کم می‌شود.

محمدی از مردم خواست تا با مراجعه به کافی‌نتها، دفاتر پیشخوان دولت و مراکزی مانند شهرداری، پژوهش‌سرای دانش‌آموزی، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و دیگر ادارات دولتی کار ثبت‌نام اینترنتی سرشماری را انجام دهند.

انتهای پیام/86017/ج10/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرشماری - اینترنتی - ثبت‌نام - شهرستان - قائم‌شهر - پیشخوان - مراجعه - دفاتر - خانوار - فرماندار - قائم‌شهری - محمدی -

نظر شما در مورد : ثبت‌نام اینترنتی 5 هزار خانوار قائم‌شهری در سرشماری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها