مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7033 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 22:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل بنادر مازندران خبر داد

نصب 60 دستگاه دوربین کنترل و نظارت در بندر نوشهر

مازندشورا: مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از نصب 60 دستگاه دوربین کنترل و نظارت در بندر نوشهر خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، سیاوش رضوانی در این جلسه به تشریح اقدامات اداره کل در راستای پیشگیری از قاچاق کالا و ارز در بندر نوشهر پرداخت.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران افزود: در این راستا در بندر نوشهر 60 دستگاه دوربین نصب شده و هرگونه ورود و خروج کالا به صورت شبانه‌روزی در کنترل و نظارت جدی همکاران است.

وی ساماندهی سواحل را از وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی برشمرد و خاطر نشان کرد: با حمایت دستگاه قضایی و مسؤولان ارشد اجرایی استان طی دو سال اخیر اقدامات خوبی در راستای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در مناطق ساحلی مازندران صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه تاکنون 87 پرونده در زمینه سازه‌های غیرمجاز ساحلی در محاکم قضایی تشکیل شده خاطرنشان کرد: با حمایت قاطع دستگاه قضایی و مسؤولان ارشد اجرایی استان درباره طرح ساماندهی سواحل، تاکنون 20 تا 25 کیلومتر از سواحل استان آزادسازی شده است.

در ادامه حجت‌الاسلام سیدمرتضی موسوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مازندران، هدف از برگزاری این جلسه را بررسی مشکلات مرتبط با قاچاق کالا و ارز در سطح استان برشمرد.

وی تبیین وظایف دادستان‌ها در بحث تسریع در رسیدگی و صدور آراء و اجرای تبصره 3 ماده 50 (ارسال آراء برائت بر کمیسیون استانداری) و افزایش نظارت بر انجام وظایف مجریان قانون قاچاق کالا و ارز را از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه عنوان کرد.

به گزارش فارس، جلسه ویژه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور مسؤولان ارشد قضایی مازندران، دادستان‌های غرب استان و دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/86019/ن/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - استان - بنادر - قاچاق - دریانوردی - نوشهر - نظارت - دستگاه - قضایی - وظایف - مسؤولان - سواحل - اداره - استانداری - مبارزه - کمیسیون - اجرایی - غیرمجاز - تاکنون - ساحلی - پیشگیری - گزارش - کنترل - دوربین - اقدامات - راستای - برشمرد - ساماندهی - مدیرکل - حمایت -

نظر شما در مورد : نصب 60 دستگاه دوربین کنترل و نظارت در بندر نوشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها