مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7035 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 -ساعت : 22:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فارس خبر می‌دهد

هیأت رئیسه جدید شورای شهرستان نکا معرفی شدند/ ابقای هیأت رئیسه شورای شهرستان نکا

مازندشورا: هیأت رئیسه جدید شورای اسلامی شهرستان نکا با برگزاری انتخابات معرفی و اعضای مختلف هیأت رئیسه چهارمین سال چهارمین دوره شورای اسلامی شهرستان نکا معرفی شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، انتخابات جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان نکا، با قرار گرفتن در چهارمین سال چهارمین دوره شورای اسلامی برگزار و اعضای هیأت رئیسه گذشته در سمت‌های خود ابقاء شدند.

شهرستان 116 هزار نفری نکا در شرق مازندران واقع شده است که پنج عضو از شوراهای بخش مرکزی، هزارجریب و شهر نکا در آن عضو هستند و در سه سال گذشته با برگزاری انتخابات هیأت رئیسه چهارمین دوره شورای اسلامی این شهرستان، محمدعلی باقری، به عنوان رئیس شورای شهرستان نکا انتخاب شده است.

امشب اعضای شورای شهرستان نکا دور هم آمدند تا هیأت رئیسه جدید این شورا را برای چهارمین سال انتخاب کنند که با برگزاری انتخابات در این دوره از شورای شهرستان اعضاء در سمت خود ابقاء شده و محمدعلی باقری برای چهارمین سال متوالی به عنوان رئیس شورای شهرستان نکا انتخاب شد.

همچنین با برگزاری انتخابات، سامره تقوی به عنوان نایب رئیس و سعید شعبانی، به عنوان منشی و دبیر شورای شهرستان نکا انتخاب شدند.

انتهای پیام/86002/ج10/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - شورای - شورای شهرستان نکا - رئیسه - چهارمین - عنوان - انتخابات - برگزاری - رئیس شورای شهر - باقری - گذشته - اسلامی - اعضای - ابقاء - محمدعلی -

مطالب مرتبط با : هیأت رئیسه جدید شورای شهرستان نکا معرفی شدند/ ابقای هیأت رئیسه شورای شهرستان نکا
نظر شما در مورد : هیأت رئیسه جدید شورای شهرستان نکا معرفی شدند/ ابقای هیأت رئیسه شورای شهرستان نکا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها