مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7048 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 09:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خبرنگاران مازندران در صحن علنی مجلس حضور یافتند

با هماهنگی رئیس مجمع نمایندگان مازندران

خبرنگاران مازندران در صحن علنی مجلس حضور یافتند

مازندشورا: در همین ارتباط احمدی‌لاشکی در جمع خبرنگاران حاضر شده در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رسانه‌ها نقش بسیار اثر گذار در توسعه جامعه دارند، ارتباط موثر خبرنگاران با نمایندگان می‎تواند زمینه ساز رفع بسیاری از مشکلات در جامعه باشد

مازندشورا:  تعدادی از خبرنگاران استان با هماهنگی رئیس مجمع نمایندگان استان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

از زمان تشکیل مجمع نمایندگان استان زمینه فعالیت خبرنگاران پارلمانی به منظور ارتباط مستمر با نمایندگان به صورت تخصصی در استان فراهم شد و خبرنگاران پارلمانی به صورت برنامه‌ریزی شده مسائل مربوط به استان را پیگیری می‎کنند.

طرح اعزام خبرنگاران به مجلس به صورت سالانه در دستور کار قرار داد و خبرنگاران به منظور آشنایی با فضای علنی مجلس و اقداماتی که در این حوزه انجام می‎شود در طول سال در چندین نوبت به مجلس اعزام می‎شوند.

در همین ارتباط احمدی‌لاشکی در جمع خبرنگاران حاضر شده در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رسانه‌ها نقش بسیار اثر گذار در توسعه جامعه دارند، ارتباط موثر خبرنگاران با نمایندگان می‎تواند زمینه ساز رفع بسیاری از مشکلات در جامعه باشد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خاطر نشان کرد: تعامل مناسبی بین خبرنگاران و نمایندگان مازندران وجود دارد به همین دلیل تلاش داریم که در سایه تعامل ضمن آشنایی با فعالیت خبرنگاران و آشناسازی خبرنگاران با اقدامات نمایندگان ارتباط دوجانبه موثری با فعالان رسانه‌ای استان داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: رسانه‌ها و نمایندگان مجلس به دلیل اشتراک‌های کاری که در پیگیری مسائل استانی دارند می‎توانند نقش‌آفرین باشند، نمایندگان به دلیل پیگیری و رسانه‌ها به دلیل طرح پرسش و نیز انتقال مسائل و دیدگاه‌ها بسیار اثرگذار هستند.

احمدی‌لاشکی در پایان از حضور خبرنگاران استان در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و افزود: طرح حضور خبرنگاران استان به صورت مستمر و برنامه‌ریزی شده در دستور کار قرار دارد.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خبرنگاران - نمایندگان - استان - ارتباط - مازندران - مسائل - پیگیری - اسلامی - رسانه‌ها - شورای - آشنایی - دستور - جامعه - تعامل - دارند - اعزام - بسیار - برنامه‌ریزی - فعالیت - زمینه - پارلمانی - منظور - مستمر - هماهنگی - یافتند -

نظر شما در مورد : خبرنگاران مازندران در صحن علنی مجلس حضور یافتند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها