مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7063 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 11:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زیرگذر فرح‌آباد ساری هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد

عضو شورای اسلامی ساری خبر داد:

زیرگذر فرح‌آباد ساری هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد

مازندشورا: عضو شورای اسلامی ساری از افتتاح زیرگذر فرح‌آباد شهر ساری با توجه فعالیت شبانه‌روی طی هفته آینده خبر داد

مازندشورا:مسعود پیری اظهار کرد: در آستانه ماه محرم و  سوگواری سیدالشهدا و ارادت دیرینه اهالی مرکز مازندران به اهل بیت به‌ویژه اباعبدالله الحسین(ع)، از سوی شهرداری ساری فضاسازی مناسبی در این زمینه صورت گرفت که جای تقدیر دارد.

وی برج ساعت به‌عنوان نماد شهرستان ساری و بلکه استان مازندران در این ایام ترجیح داده شد که به‌عنوان نمادی از کتل عزاداری سیدالشهدا در در عزاداری‌ها و دسته‌جات ایفای نقش کند و به‌صورت سیاه‌پوش در معرض دید اهالی شهر ساری قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهرستان ساری در بخش دیگری از سخنان خود در مورد زیرگذر فرح‌آباد، تصریح کرد: با توجه فعالیت شبانه‌روی همکاران طی یک هفته آینده این پروژه به‌بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

پیری با بیان اینکه جابه‌جایی تأسیسات شهر که در این نقطه از شهر متمرکز  بود موجب شد مدتی در این پروژه وقفه ایجاد شود، اضافه کرد: مدتی جابه‌جایی با اشکال مواجه شد که با همت مجموعه شهرداری جابه‌جایی‌ها  بدون اینکه کمترین آسیب به شبکه تأسیسات شهر وارد شود صورت گرفت.

وی ادامه داد: اقدامات عمرانی این پروژه انجام شد کارهای جزیی در حال انجام است که طی روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

عضو شورای اسلامی شهرستان ساری در پایان با اشاره به اینکه بیشترین تردد از شمال به جنوب است به طور حتم با افتتاح این پروژه تردد در این مسیر تسریع می‌شود و کمک شایانی به حل معضل ترافیک می‌کند، گفت: تقریباً در دوره چهارم شورای شهر نقاط بحرانی ترافیکی شهر ساری مدیریت شد مشکل ترافیکی چشم‌گیر و آزار  دهنده‌ای در سطح شهر نداریم.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - پروژه - شهرستان - شورای - مازندران - اینکه - آینده - اسلامی - جابه‌جایی - ترافیکی - تأسیسات - سیدالشهدا - زیرگذر - بهره‌برداری - فرح‌آباد - اهالی - شهرداری - به‌عنوان -

نظر شما در مورد : زیرگذر فرح‌آباد ساری هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها