مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7065 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 11:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار قائم‌شهر مطرح کرد

برگزاری مسابقه انشا با موضوع امر به معروف در قائم‌شهر

مازندشورا: فرماندار قائم‌شهر از برگزاری مسابقه انشاء با موضوع امر به معروف و نهی از منکر در بین دختران دانش‌آموز این شهرستان خبر داد و گفت: توسط ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان به پنج انشاء برتر جوایزی اهداء می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مهدی محمدی صبح امروز در مراسم نواختن زنگ امر به معروف که در مدرسه دخترانه الزهرا(س) شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه امام حسین(ع) و یارانش به شهادت رسیدند تا امر به معروف و نهی از منکر را زنده نگه دارند، اظهار کرد: دفاع از آرمان‌های شهداء و خواسته‌های دینی وظیفه شرعی و عرفی تک تک افراد جامعه است.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر باید در هر زمان و مکانی آموزش داده شود و محدود به هفته یا زمان خاصی نباشد چرا که فریضه‌ای بسیار مهم در جامعه است.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: طبق آن‌چیزی که منویات رهبری است و شهداء برای ما ترسیم کرده‌اند، دفاع از آرمان‌های دینی، بحث حجاب و پشتیبانی از نظام و رهبری وظیفه همه ما است.

محمدی افزود: باید در مقابل فضاهای مجازی مخرب که جزء ناامیدی، یأس و نابودی خروجی دیگری ندارد، یک نه محکم بگوییم و به همه ثابت کنیم که ما پای مقدسات خود محکم ایستاده‌ایم و به رسالت خود در جامعه عمل می‌کنیم.

این مسؤول تصریح کرد: عده‌ای در دنیای مجازی به دنبال نشر اکاذیب و مطالب غیراخلاقی هستند و با نه گفتن به آنها می‌فهمانیم که ما سربازانی هستیم که می‌خواهیم در جامعه همه ارزش‌های دینی، اخلاقی و بنیان خانواده را استحکام ببخشیم.

وی از برگزاری مسابقه انشاء با موضوع امر به معروف و نهی از منکر در بین دختران دانش‌آموز این شهرستان خبر داد و گفت: توسط ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان به پنج انشاء برتر جوایزی اهداء می‌شود.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه گاهی حتی یک فرد هم می‌تواند با رفتار خود خرابی در جامعه ایجاد کند، اظهار کرد: این فرد با رفتارهای غلط خود می‌تواند هم بنیان خانواده را سست کند و هم به اصالت جامعه لطمه بزند.

محمدی به جامعه و دنیای غرب اشاره کرد و گفت: آنها همه چیزهای خوب را برای خود برداشته‌اند و چیزهای بد و نادرست را به کسانی که در مقابل‌شان قرار دارند ارائه می‌دهند و این هوشیاری بیشتر ما را طلب می‌کند.

این مسؤول با تأکید بر اینکه رزمندگان ما هشت سال جانانه از خاک و ناموس کشور در برابر هجوم دشمن دفاع کردند تا ارزش‌های دینی در جامعه نهادینه شود، از دختران دانش‌آموز خواست تا به تأسی از شهداء، کرامت و شخصیت انسانی و ارزش‌های دینی خود را حفظ کنند.

وی در پایان به مجاهدت و صبر حضرت زینب(س) در واقعه کربلا اشاره کرد و گفت: حضرت زینب(س) با وجود اینکه می‌دانست برادر بزرگوارشان شهید می‌شود و خاندانش به اسارت می‌روند، ولی همه مصیبت‌ها را به جان خرید و  توانست رسالت عاشورا را برای همیشه تاریخ زنده نگه دارد و به‌عنوان سفیر آن را به دنیا صادر کند.

انتهای پیام/86017/صا30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جامعه - شهرستان - معروف - قائم‌شهر - اینکه - فرماندار - ارزش‌های - محمدی - شهداء - خانواده - بنیان - دنیای - دانش‌آموز - اشاره - چیزهای - می‌تواند - مسؤول - دختران - انشاء - افزود - دارند - موضوع - مسابقه - برگزاری - اظهار - آرمان‌های - مجازی - رهبری - تصریح - وظیفه - رسالت -

نظر شما در مورد : برگزاری مسابقه انشا با موضوع امر به معروف در قائم‌شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها