مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7070 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 13:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیش از ظهر امروز

پیکر شهردار اسبق شهرهای چالوس و مرزن‌آباد تشییع و خاک‌سپاری شد

مازندشورا: پیکر مرحوم حجت مرادنوری شهردار سابق شهرهای مرزن‌آباد و چالوس تشییع شد و در آرامستان امام‌زاده خلیل(ع) مرزن‌آباد آرام گرفت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، پیکر مرحوم حجت مراد‌نوری نخستین شهردار مرزن‌آباد و شهردار دور دوم شورای اسلامی شهر چالوس پیش از ظهر امروز روی دستان مردم این شهرستان تشییع شد و سپس در آرامستان امامزاده خلیل(ع) شهر مرزن‌آباد به‌خاک سپرده شد.

مرحوم حجت مرادنوری که یکی از کشتی‌گیران قدیمی و محلی شهرستان چالوس محسوب می‌شد که روز یکشنبه بر اثر عارضه قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مرحوم مرادنوری پس از دو سال فعالیت در شهرداری مرزن‌آباد در دور نخست شورای اسلامی شهر مرزن‌آباد نیز با همین عنوان ادامه فعالیت داد و پس از هفت سال خدمت در دوره دوم شوراهای اسلامی شهر به‌عنوان شهردار چالوس انتخاب شد.

وی چهار سال سابقه فعالیت در شهرداری چالوس را در کارنامه خود داشت.

شهردار مرزن‌آباد با تسلیت ضایعه درگذشت حجت مرادنوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: مرحوم مرادنوری از سرمایه‌های ارزشمند، خوش‌اخلاق و مردمی منطقه بودند که خدمات ایشان در زمان حدود هفت سال مسؤولیت شهرداری مرزن‌آباد که سنگ بنای توسعه و پیشرفت این شهر بوده بر کسی پوشیده نیست.

جعفر ردایی افزود: پایه‌گذاری شهرک صنعتی و کارخانه شن و ماسه، تعریض خیابان اصلی شهر و ... در کنار حسن برخورد با مردم از جمله خدماتی است که از آن مرحوم به یادگار مانده است.

وی تصریح کرد: از آنجایی که وی همواره تلاش و علاقه زیادی برای توسعه مرزن‌آباد داشت، طی سال‌های اخیر به‌عنوان مشاور شهرداری از تجربیات و راهنمایی‌های ایشان بهره‌مند بودیم، گفت: بدین‌وسیله از طرف مجموعه شهرداری، شورای اسلامی شهر و شهروندان مرزن‌آباد درگذشت این نیروی ارزشی و محبوب را به خانواده، بستگان و مردم شریف منطقه تسلیت عرض کرده، از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی را مسألت داریم.

به گزارش فارس، پیکر مرحوم پهلوان حجت مرادنوری با بدرقه گرم مردم شهرستان از سمت مزار یوسف رضای چالوس به آرامستان امام‌زاده خلیل(ع) مرزن‌آباد منتقل و در آنجا خاک‌سپاری شد.

انتهای پیام/86028/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرزن‌آباد - چالوس - مرحوم - مرادنوری - شهرداری - شهردار - شهرستان - اسلامی - فعالیت - شورای - تسلیت - درگذشت - منطقه - توسعه - به‌عنوان - تشییع - خبرگزاری - آرامستان - گزارش - خاک‌سپاری - امروز -

نظر شما در مورد : پیکر شهردار اسبق شهرهای چالوس و مرزن‌آباد تشییع و خاک‌سپاری شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها