مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7073 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 13:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مشاور رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با دعوت از رسانه ها :

برگزاری نشست های تخصصی با اصحاب رسانه در باره برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران

مازندشورا: مشاور رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از برگزاری جلسه همفکری و تبادل نظر میان اصحاب رسانه به منظور کسب اطلاع از دیدگاه های خبرنگاران و نویسندگان حوزه شهری در ارتباط با تدوین برنامه سوم شهرداری خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| امین عسکری با اشاره به واگذاری مسئولیت تهیه و تدوین برنامه پنج ساله سوم شهر تهران به مرکز گفت: یکی از اصول اساسی که مرکز مطالعات در تدوین برنامه بر آن پای می فشارد و مورد تاکید شهردار تهران نیز هست مشارکت جمعی تمامی ذینفعان از مراحل آغازین تا مراحل پایانی تهیه برنامه سوم است .وی عنوان کرد : به همین منظور از تمام گروه ها و اقشار شامل شهروندان، اساتید دانشگاه، دانشجویان رشته های مرتبط با مسائل شهر، مدیران فعلی و سابق شهر تهران، اعضای ادوار مختلف شورای شهر ، صاحبان قلم و خبرنگاران حوزه شهری دعوت به عمل می آید تا دیدگاه های خود را در ارتباط با چالش های فعلی و مشکلات آتی شهر تهران و همچنین نقاط ضعف و قوت مدیریت شهری به این مرکز منعکس سازند.

مشاور تحلیل و بررسی های ویژه رییس مرکز مطالعات خاطرنشان کرد: از آنجا که اصحاب رسانه و خبرنگاران حوزه شهری بنا به اقتضائات شغلی خود از نزدیک در طول سال ها مسائل شهری را رصد می کنند و با مشکلات آشنا هستند و بانک اطلاعاتی خوبی دارند، در نظر داریم از راهکار های عملیاتی و ایده های خلاقانه آنها درجهت رفع موانع توسعه شهر استفاده کنیم .  

عسکری افزود:  بنا داریم در روزهای آتی با حضور ریاست مرکز و مدیران مرتبط میزبان اصحاب رسانه باشیم تا برنامه سوم شهر تهران بیش از گذشته با دیدگاه های این طیف از فرهیختگان آشنا گردد تا شاهد برنامه فنی تر و کارآمدتر باشیم .
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - برنامه - رسانه - مطالعات - اصحاب - دیدگاه - مشکلات - باشیم - خبرنگاران - داریم - مراحل - تدوین - مشاور - مرتبط - مسائل - مدیران -

نظر شما در مورد : برگزاری نشست های تخصصی با اصحاب رسانه در باره برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها