شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد/ نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 - ساعت : 13:19

کد مطلب: 7078 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد در گفتگو با مازندشورا؛

شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد/ نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

اختصاصی مازندشورا: رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد، با اظهار اینکه برنامه‌های خود را از یک ماه پیش آغاز کردیم و جلساتی تشکیل شد، افزود: با توجه به فاصله چند ماهه با برگزاری انتخابات هنوز نامزدهای احتمالی ما اعلام آمادگی نکردند. امیدواریم تا یک ماه دیگر (و پس از مرامنامه اصلاحات) به صورت جدی‌تر به این موضوع پرداخته شود و ما از نامزدهایی که به مرامنامه ما پایند هستند حمایت می‌کنیم

اختصاصی مازندشورا: جهت آگاهی از آخرین وضعیت (تحرکات نامزدهای احتمالی، جریان‌های شهری و فعالان سیاسی و احزاب) انتخابات شوراهای اسلامی در شهر محمودآباد به سراغ عقیل زروک (رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد) رفتیم و در این باره گفت‌وگو کردیم که مشروح آن از نظرتان می‌گذرد:

عقیل زروک، درباره آخرین تحرکات انتخاباتی شورای اسلامی محموداباد، اظهار کرد: افراد مختلف از گروه‌ها، مناطق و طوایف مختلف برای انتخابات شورا جهت تحقق اهداف خود، از ماه‌ها قبل چراغ‌خاموش در تلاش هستند و با برگزاری جلسات متعدد سعی در جلب افکار عمومی دارند.

وی، بابیان اینکه در انتخابات این دوره بیشترین تعداد نامزدها را شاهد خواهیم بود، افزود: با اینکه کاهش تعداد اعضای شورای شهر محمودآباد از 7  به 5 موجب تشدید رقابت‌ها می‌شود اما تحرکات نامزدهای احتمالی زیاد است و تاکنون -به غیر از اعضای شورای فعلی- بیش از 15 نامزد احتمالی مشغول به فعالیت هستند و طبیعتا در آینده این تعداد افزایش می‌یابد. پیش‌بینی ما این است در انتخابات این دوره در شهر محمودآباد بیش از 30 کاندیدا از طیف‌ها و گروه‌های مختلف داشته باشیم.

شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد

رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد، مهمترین دلیل افزایش تعداد نامزدها را، برآورده نشدن انتظارات مردم از سوی شورا و شهرداری (در اثر ناهمگن بودن اعضای شورا و شهردار) در دوره‌های مختلف، عنوان کرد و گفت: تعاملات و توافقات بین اعضای شورا و تیم شهرداری در حد انتظار نبود و نیاز بود اتحاد و انسجام بین اعضای شورا و تیم شهرداری به مراتب، بالاتر باشد تا خدمات بیشتری به شهروندان ارائه شود.

زروک، زباله، نبود راهکار مدون برای جذب توریست، عدم حمایت از مقوله‌های فرهنگی، نبود زیرساخت‌های اقتصادی در شهر را از مهمترین معضلات شهری دانست و افزود: تحرکات عمران و آبادانی شهر توریستی ما با روی‌کار آمدن فرماندار جدید، افزایش یافته و انتظار ما این است که با اتحاد و همکاری نهادهای مربوطه (شورا، شهرداری فرمانداری و ...) سرعت بیشتری یابد.

  وی، با بیان اینکه فضای انتخابات محمودآباد منطقه‌ای، قومی‌و قبیله‌ای است تا جریانی و سیاسی، تصریح کرد: مناطق تلیک‌سر، سوراخ‌مازو، توسکامحله و .... از مناطق تاثیرگذار این شهر در انتخابات شورا هستند و ما در این دوره، در نظر داریم تحرکات بیشتری داشته باشیم و به صورت جریانی نقش‌آفرینی کنیم. 

نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد، با اظهار اینکه برنامه‌های خود را از یک ماه پیش آغاز کردیم و جلساتی تشکیل شد، افزود: با توجه به فاصله چند ماهه با برگزاری انتخابات هنوز نامزدهای احتمالی ما اعلام آمادگی نکردند. امیدواریم تا یک ماه دیگر (و پس از مرامنامه اصلاحات) به صورت جدی‌تر به این موضوع پرداخته شود و ما از نامزدهایی که به مرامنامه ما پایند هستند حمایت می‌کنیم.

زروک، شفافیت، پشتکار، صداقت، سابقه روشن، و ... را از مهمترین مصادق مرامنامه عنوان کرد و گفت: در دوره‌های قبل نیز از برخی نامزدها حمایت کردیم اما پس از پیروزی، خود را به فراموشی زدند. امیدورایم در این دوره شاهد چنین مواردی نباشیم.

وی، ادامه داد: از آنجا که مراحل و شرایط صلاحیت نامزدها در انتخابات شوراها، آسان‌تر از انتخابات مجلس است نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم.

نویسنده :

برچسب ها : #اصلاح طلبان مازندران #عقیل زروک #اصلاح طلبان محمودآباد #انتخابات شورا در محمودآباد #شورای شهر محمودآباد #شورای اصلاح طلبان محمودآباد #شورای اصلاح طلبان مازندران #انتخابات شورا #انتخابات شوراهای اسلامی #شوراهای اسلامی مازندران


شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد/ نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد/ نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

*

*


X https://sport45.site/