مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7078 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 13:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد/ نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد در گفتگو با مازندشورا؛

شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد/ نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

اختصاصی مازندشورا: رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد، با اظهار اینکه برنامه‌های خود را از یک ماه پیش آغاز کردیم و جلساتی تشکیل شد، افزود: با توجه به فاصله چند ماهه با برگزاری انتخابات هنوز نامزدهای احتمالی ما اعلام آمادگی نکردند. امیدواریم تا یک ماه دیگر (و پس از مرامنامه اصلاحات) به صورت جدی‌تر به این موضوع پرداخته شود و ما از نامزدهایی که به مرامنامه ما پایند هستند حمایت می‌کنیم

اختصاصی مازندشورا: جهت آگاهی از آخرین وضعیت (تحرکات نامزدهای احتمالی، جریان‌های شهری و فعالان سیاسی و احزاب) انتخابات شوراهای اسلامی در شهر محمودآباد به سراغ عقیل زروک (رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد) رفتیم و در این باره گفت‌وگو کردیم که مشروح آن از نظرتان می‌گذرد:

عقیل زروک، درباره آخرین تحرکات انتخاباتی شورای اسلامی محموداباد، اظهار کرد: افراد مختلف از گروه‌ها، مناطق و طوایف مختلف برای انتخابات شورا جهت تحقق اهداف خود، از ماه‌ها قبل چراغ‌خاموش در تلاش هستند و با برگزاری جلسات متعدد سعی در جلب افکار عمومی دارند.

وی، بابیان اینکه در انتخابات این دوره بیشترین تعداد نامزدها را شاهد خواهیم بود، افزود: با اینکه کاهش تعداد اعضای شورای شهر محمودآباد از 7  به 5 موجب تشدید رقابت‌ها می‌شود اما تحرکات نامزدهای احتمالی زیاد است و تاکنون -به غیر از اعضای شورای فعلی- بیش از 15 نامزد احتمالی مشغول به فعالیت هستند و طبیعتا در آینده این تعداد افزایش می‌یابد. پیش‌بینی ما این است در انتخابات این دوره در شهر محمودآباد بیش از 30 کاندیدا از طیف‌ها و گروه‌های مختلف داشته باشیم.

شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد

رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد، مهمترین دلیل افزایش تعداد نامزدها را، برآورده نشدن انتظارات مردم از سوی شورا و شهرداری (در اثر ناهمگن بودن اعضای شورا و شهردار) در دوره‌های مختلف، عنوان کرد و گفت: تعاملات و توافقات بین اعضای شورا و تیم شهرداری در حد انتظار نبود و نیاز بود اتحاد و انسجام بین اعضای شورا و تیم شهرداری به مراتب، بالاتر باشد تا خدمات بیشتری به شهروندان ارائه شود.

زروک، زباله، نبود راهکار مدون برای جذب توریست، عدم حمایت از مقوله‌های فرهنگی، نبود زیرساخت‌های اقتصادی در شهر را از مهمترین معضلات شهری دانست و افزود: تحرکات عمران و آبادانی شهر توریستی ما با روی‌کار آمدن فرماندار جدید، افزایش یافته و انتظار ما این است که با اتحاد و همکاری نهادهای مربوطه (شورا، شهرداری فرمانداری و ...) سرعت بیشتری یابد.

  وی، با بیان اینکه فضای انتخابات محمودآباد منطقه‌ای، قومی‌و قبیله‌ای است تا جریانی و سیاسی، تصریح کرد: مناطق تلیک‌سر، سوراخ‌مازو، توسکامحله و .... از مناطق تاثیرگذار این شهر در انتخابات شورا هستند و ما در این دوره، در نظر داریم تحرکات بیشتری داشته باشیم و به صورت جریانی نقش‌آفرینی کنیم. 

نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان محمودآباد، با اظهار اینکه برنامه‌های خود را از یک ماه پیش آغاز کردیم و جلساتی تشکیل شد، افزود: با توجه به فاصله چند ماهه با برگزاری انتخابات هنوز نامزدهای احتمالی ما اعلام آمادگی نکردند. امیدواریم تا یک ماه دیگر (و پس از مرامنامه اصلاحات) به صورت جدی‌تر به این موضوع پرداخته شود و ما از نامزدهایی که به مرامنامه ما پایند هستند حمایت می‌کنیم.

زروک، شفافیت، پشتکار، صداقت، سابقه روشن، و ... را از مهمترین مصادق مرامنامه عنوان کرد و گفت: در دوره‌های قبل نیز از برخی نامزدها حمایت کردیم اما پس از پیروزی، خود را به فراموشی زدند. امیدورایم در این دوره شاهد چنین مواردی نباشیم.

وی، ادامه داد: از آنجا که مراحل و شرایط صلاحیت نامزدها در انتخابات شوراها، آسان‌تر از انتخابات مجلس است نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم.


شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد/ نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصلاح طلبان مازندران - عقیل زروک - اصلاح طلبان محمودآبا - انتخابات شورا در محم - شورای شهر محمودآباد - شورای اصلاح طلبان مح - شورای اصلاح طلبان ما - انتخابات شورا - انتخابات شوراهای اسل - شوراهای اسلامی مازند -

نظر شما در مورد : شورای چهارم انتظارات مردم را برآورده نکرد/ نگران ردصلاحیت نامزدهای اصلاح‌طلب نیستیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*