مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7088 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 15:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان سیمرغ:

دومین جشنواره ملی هوانوردی در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود

مازندشورا: رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی سیمرغ گفت: دومین جشنواره ملی هوانوردی شهرستان سیمرغ 14 تا 16 بهمن‌ماه در شهرستان برگزار می‌شود.

مازندشورا:رضا خسروی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: دومین جشنواره ملی هوانوردی سیمرغ مانند روال سال گذشته در شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: کارهای اولیه اجرای برنامه شروع‌ شده و اقداماتی هم در سطح پارک علم و فناوری مازندران و در سطح کشور و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پیگیری‌هایی در حال انجام است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان سیمرغ با تأکید بر اینکه مذاکرات با شرکت‌های مختلف در حال انجام است و در دومین جشنواره ملی هوانوردی شهرستان سیمرغ پرواز هواپیماهای مدل را در کنار برنامه‌های نخستین جشنواره خواهیم داشت، تصریح کرد: در حال برنامه‌ریزی و مذاکره با باشگاه‌های مختلفی که در این حوزه فعالیت می‌کنند هستیم تا برای اجرای نمایش در جشنواره حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: حضور شرکت‌های مختلف ایرلاین هم جزو برنامه‌ها است و دوست داریم ایرلاین‌های بیشتری در این جشنواره شرکت پیدا کنند.

خسروی با اشاره به اینکه در دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور طرح موضوع شده و جلساتی هم به‌صورت منظم برگزار شده است، خاطرنشان کرد: در حال انجام برنامه‌ریزی در حوزه زیرساختی جشنواره هستیم تا شرایط را بهبود بخشیم.

این مسؤول خاطرنشان کرد: دومین جشنواره ملی هوانوردی سیمرغ هم‌زمان با سالگرد شهادت امیر خلبان شهید احمد کشوری و روز هوانیروز برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه امیدواریم همانند سال گذشته جشنواره را با یادواره شهدا پیوند بزنیم و تداوم ببخشیم، تصریح کرد: با توجه به عملکردی که در سال گذشته داشتیم فکر می‌کنم دریافت مجوزهای لازم راحت‌تر صورت گیرد.

وی ادامه داد: برای برگزاری دومین جشنواره هوانوردی سیمرغ بیشتر رویکرد استانی داریم.

به گزارش فارس، نخستین جشنواره هوانوردی سیمرغ سال گذشته همزمان با ایام‌ دهه فجر از 14 تا 16 بهمن‌ماه برگزار شد.

انتهای پیام/86036/ک30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جشنواره - سیمرغ - شهرستان - هوانوردی - برگزار - دومین - کاربردی - گذشته - اینکه - دانشگاه - هستیم - برنامه‌ریزی - ادامه - تصریح - داریم - خاطرنشان - اجرای - خسروی - فناوری - شرکت‌های - مختلف - نخستین -

نظر شما در مورد : دومین جشنواره ملی هوانوردی در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها