مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7089 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 15:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی سوادکوه اعلام کرد

توقیف بیش از 700 دستگاه خودرو در سوادکوه

مازندشورا: فرمانده انتظامی سوادکوه از توقیف 727 دستگاه انواع خودرو در 6 ماه نخست امسال به دلایل مختلف قانونی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، مهدی خادمی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران به ارائه گزارش 6 ماه نخست امسال اشاره کرد و گفت: در این مدت 2 هزار و 59 تماس با پلیس 110 انجام شد که هزار و 992 مورد آن سبب نتیجه شد.

وی با بیان اینکه سوادکوه دارای امنیت مطلوب است و یکی از سه محور ترانزیتی مازندران است که در شرایط طبیعی و ترافیک مسدود نمی‌شود و ماشین‌آلات سنگین هم از آن استفاده می‌کنند از افزایش کشف مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و افزود: شهرستان سوادکوه در 6 ماه نخست امسال در رتبه‌های نخست تا سوم استان در کشفیات مواد مخدر قرار دارد و کشف مواد مخدر در سوادکوه 70 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

فرمانده انتظامی سوادکوه با اشاره به اینکه وظیفه پلیس‌راه و پلیس راهور روان‌سازی ترافیک است و وظیفه تعریض محور را ندارد، خاطر‌نشان کرد: تصادف فوتی شهرستان سوادکوه در 6 ماه نخست امسال 30 درصد در بخش پلیس راهور و 16 درصد در بخش پلیس‌راه کاهش یافته است.

این مسؤول از توقیف 727 دستگاه انواع خودرو در این مدت به دلایل مختلف قانونی خبر داد و با بیان اینکه در 6 ماه از سال شاهد کاهش جمعیت روستایی و خالی بودن بخشی از روستا‌های شهرستان و لزوم حضور نگهبان روستا و محله با گزینش نیروی انتظامی هستیم، تصریح کرد: تلفن 110 برای اخبار، اطلاعات، امنیتی و خدمات انتظامی، تلفن 197 برای انتقاد، پیشنهاد، راهکار، تشویق و نقد و تلفن 116 برای مسائل امنیتی در اختیار هموطنان است.

خادمی با اشاره به اینکه اقدامات پیشگیرانه برای کاهش ترافیک در دستور کار ما قرار دارد و مدیریت نقاط ترافیکی و گره‌های ترافیکی هم از اولویت‌هاست، افزود: استفاده از شانه خالی برای عبور و مرور در زمان ترافیک و نقض قوانین راهنمایی رانندگی از مواردی است که نیاز به ارتقای فرهنگ ترافیکی دارد.

وی به برخی از برنامه‌های هفته انتظامی شهرستان سوادکوه اشاره و اظهار کرد: پیاده‌روی خانوادگی، حضور در نماز جمعه و سخنرانی فرمانده انتظامی در آن، برگزاری صبحگاه مشترک و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران بخشی از برنامه‌های هفته انتظامی در سوادکوه است.

فرمانده انتظامی سوادکوه  با گرامی‌داشت یاد و خاطره 14 شهید انتظامی سوادکوه که 9 پدر یا مادر شهدای انتظامی در قید حیات هستند، گفت: اتحاد بین مردم، مسؤولان و قوای امنیتی از مهم‌ترین شاخص‌های امنیت در جامعه با فرماندهی ولی فقیه است.

انتهای پیام/86015/ک30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - انتظامی - شهرستان - اشاره - ترافیک - فرمانده - اینکه - امسال - امنیتی - ترافیکی - افزود - وظیفه - پلیس‌راه - برنامه‌های - راهور - امنیت - دستگاه - توقیف - خودرو - گزارش - استفاده - خادمی - افزایش -

نظر شما در مورد : توقیف بیش از 700 دستگاه خودرو در سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها