محمودآباد؛ یک شهر و هزار و یک شهردار!

تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 - ساعت : 16:43

کد مطلب: 7100 چاپ به اشتراگ گذاشتن

4 ماه حقوق معوقه کارمندان و کارگران شهرداری؛

محمودآباد؛ یک شهر و هزار و یک شهردار!

اختصاصی مازندشورا: در تازه‌ترین بحران این شهرداری، نزدیک به چهار ماه است که کارگران و کارمندان شهرداری محمودآباد حقوق خود را دریافت ننموده‌اند و ظاهرا 48 ساعت به شهرداری برای پرداخت حقوق معوقه مهلت داده شده است

اختصاصی مازندشورا: اگر بخواهیم عملکرد شورای چهارم اسلامی شهر محمودآباد را بررسی کنیم و اگر تنها یک آیتم انتخاب شهردار که به نوعی مهم‌ترین وظیفه شوراهای اسلامی محسوب می شود را در نظر بگیریم، شورای چهارم محمودآباد فرسنگ‌های زیر صفر قرار می‌گیرد. تغییر پیاپی شهرداران در این شهر باعث شده است که شهرداران نتوانند دست به توسعه پایدار یا انجام پروژه‌های طولانی مدت بزنند و این مسئله باعث درجا زدن این شهر شده است.

شاید به نظر ِ اعضای شورای فعلی محمودآباد، انتخاب شهردار یک سرگرمی باشد ولی آنچه مشخص است این است که محمودآباد که در گذشته‌ای نه چندان دور یکی از شهرهای نمونه استان به خصوص در عرصه گردشگری بود، اکنون به علت نداشتن برنامه‌ی مدون و جامع شهری جایگاه خود را کاملا از دست داده است.

تغییر پی در پی شهرداران در طی حدود سه سال و نیم (سه شهردار و دو سرپرست) که به طور متوسط عمر صدارت هر شهردار به زحمت به 8 ماه می‌رسد، محمودآباد را با وضعیتی نامناسبی مواجه کرده است که قطعا دودش به چشم شهروندان خواهد رفت. در تازه‌ترین بحران این شهرداری، نزدیک به چهار ماه است که کارگران و کارمندان شهرداری محمودآباد حقوق خود را دریافت ننموده‌اند و ظاهرا 48 ساعت به شهرداری برای پرداخت حقوق معوقه مهلت داده شده است. این در حالی است که طبق شنیده‌ها، اعضای شورا اسلامی با همکاری شهرداری، حقوق خود را به طور کامل تسویه نموده‌اند.

نویسنده :

برچسب ها : #شورای شهر محمودآباد #شهرداران محمودآباد #شهرداری محمودآباد #تغییر شهردار محمودآباد #اعضای شورا #انتخابات در محمودآباد #شورا در محمودآباد #انتخابات شوراها #انتخابات 96 #تغییر شهردار #سرپرست شهرداری محمودآباد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : محمودآباد؛ یک شهر و هزار و یک شهردار!

*

*


X https://sport45.site/