مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7104 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 -ساعت : 22:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خبر داد

انتقال مخالفت مجمع نمایندگان مازندران با انتقال آب خزر به رئیس جمهور

مازندشورا: رئیس مجمع نمایندگان مازندران از مخالفت قطعی نمایندگان مازندران با انتقال آب خزر به سمنان خبر داد.

مازندشورا:قاسم احمدی‌ لاشکی با اشاره به جلسه دو و نیم ساعته با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور اظهار کرد: در این جلسه سه موضوع انتقال آب دریای خزر به سمنان، بحث زباله مازندران و نیروگاه‌های زباله‌سوز نوشهر و ساری مطرح شد.

وی افزود: نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی در این نشست با انتقال آب دریای خزر به سمنان به طور کامل و قطعی مخالفت کردند و این در حالی بود که دولت در حال کار کارشناسی برای تحقق این امر را آغاز گرده بود.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران کرد تصریح کرد: به رئیس سازمان محیط زیست کشور اعلام کردیم  انتقال آب دریای خزر بلای جان سه استان گیلان، گلستان و مازندران خواهد بود و از او خواستیم تا نظر مخالف و قطعی نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی را به رئیس جمهور منتقل کند.

وی بیان کرد: درباره معضل زباله در استان مازندران نیز مباحثی مطرح شد و این یکی از مشکلات جدی در استان است و به همین منظور مسأله پسماند مازندران در اولویت نخست دولت در سطح کشور قرار گرفت.

احمدی‌لاشکی عنوان کرد: مشکل ادامه روند احداث نیروگاه‌های زباله‌سوز نوشهر و ساری نیز در این جلسه بحث شد و در نهایت سازمان محیط زیست اعلام کرد که مشکل مجوز را حل خواهد کرد و روند احداث ادامه می‌یابد.

وی گفت: همچنین موضوع راه دسترسی مستقیم نوشهر به کجور هم از دیگر مباحثی بود که درباره آن گفت‌وگو شد و قرار شد تا محیط زیست مجدداً در این‌باره بررسی‌های خود را انجام دهد.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - نمایندگان - نوشهر - انتقال - استان - دریای - جمهور - مخالفت - سمنان - درباره - مباحثی - احداث - اعلام - ادامه - زباله - موضوع - گفت‌وگو - نیروگاه‌های - زباله‌سوز - شورای - اسلامی -

نظر شما در مورد : انتقال مخالفت مجمع نمایندگان مازندران با انتقال آب خزر به رئیس جمهور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها