مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7109 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 07:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری چهارمین همایش ملی فن‌آوری‌های نوین ساختمانی/ توسعه پایدار و فن‌آوری‌های نوین ساختمانی

مازندشورا: چهارمین همایش ملی فن‌آوری‌های نوین ساختمانی تحت‌عنوان توسعه پایدار و فن‌آوری‌های ساختمانی در مشهد برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، چهارمین همایش ملی فن آوری های نوین ساختمانی تحت عنوان توسعه پایدار و فن آوری های ساختمانی در مشهد؛ دبیرخانه دائمی فناوری های نوین ساختمانی برگزار می شود.

این همایش که از ۳ تا ۵ بهمن ماه سال جاری در مشهد تدارک دیده شده است دارای نمایشگاهی نیز هست که از ۴ تا ۷ بهمن ماه ۹۵ در مشهد سالن صبا به نمایش درخواهد آمد.

محورهای چهارمین همایش ملی فن آوری های نوین ساختمان شاملِ اقتصاد و توسعه، شهر پایدار، ساختمان پایدار، منابع انرژی و مدیریت مصرف، هوشمند سازی، سیستم های مکانیکال، سیستم های الکتریکال، قوانین، سیاست ها و راهبردهاست.

اهداف همایش نیز مشتکل از معرفی و عرضه فن آوری های نرم افزاری و سخت افزاری طراحی، اجرا، برنامه ریزی و مدیریت در صنعت ساختمان جهت تحقق توسعه پایدار در حوزه های آب، برق، سوخت، معماری، مهندسی مکانیکال و الکتریکال، تکنولوژی، استانداردهای بین المللی، هوشمندسازی و کنترل، معرفی و عرضه اختراعات و ابداعات در این حوزه، هم افزایی علمی، فنی، تجاری، فن آوری های نوین در این حوزه با مشارکت متخصصان و شرکت های داخلی و خارجی، انعکاس نتایج علمی و عملی این همایش در بازنگری و تدوین مقررات ساملی ساختمان و در نهایت دوره های تمدید و ارتقای پایه نظام مهندسی است.

گفتنی است به شرکت کنندگان در چهارمین همایش ملی فن آوری های نوین ساختمانی گواهی ارتقا و تمدید پایه اعطا خواهد شد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی www.mhud.ir/c۴  مراجعه کنند. /

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همایش - ساختمانی - پایدار - ساختمان - چهارمین - توسعه - افزاری - مهندسی - تمدید - معرفی - مدیریت - فن‌آوری‌های - سیستم - مکانیکال - الکتریکال -

مطالب مرتبط با : برگزاری چهارمین همایش ملی فن‌آوری‌های نوین ساختمانی/ توسعه پایدار و فن‌آوری‌های نوین ساختمانی
نظر شما در مورد : برگزاری چهارمین همایش ملی فن‌آوری‌های نوین ساختمانی/ توسعه پایدار و فن‌آوری‌های نوین ساختمانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها