مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 712 -تاریخ انتشار : یکشنبه 30 شهریور 1393 -ساعت : 17:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نشست دهیاران زن استان مازندران برگزار می‌شود

مازند شورا: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: نشست دهیاران زن سراسر استان با مسئولان و نشست صمیمی بانوان شاغل ایثارگر با استاندار در استانداری مازندران برگزار می‌شود

به گزارش مازند شورابه نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، مریم جمشیدی در جلسه کارگروه بانوان و خانواده استان اظهار کرد: در این هفته مشاوران امور بانوان دستگاه های اجرایی به حضور نماینده ولی فقیه در استان رسیده و ارائه گزارش خواهند کرد.

وی افزود: همایش آموزشی آسیب شناسی رسانه های نوین و همایش آموزشی حفظ و نهادینه سازی ارزش های دفاع مقدس از جمله کارگاه‌های آموزشی ویژه بانوان بوده که در این هفته برگزار می‌شود.

جمشیدی با اشاره به برپایی نمایشگاه دفاع مقدس و عفاف وحجاب، تصریح کرد: در این هفته نشست دهیاران زن سراسر استان با مسئولان و نشست صمیمی بانوان شاغل ایثارگر با استاندار در استانداری برگزار می‌شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از برگزاری همایش بزرگ ویژه مادران و همسران شهدا خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های مهم این هفته همایش نقش زنان در 8 دفاع مقدس و امروز جنگ نرم است که با همکاری بسیج خواهران شهرستان های نوشهر، چالوس،نور، کلاردشت در شهرستان نوشهر برگزار می‌شود.

وی برگزاری جشنواره زوج های خوشبخت, نشست صمیمی بانوان شاغل ایثارگر با استاندار, اجرای رایگان نمایش (اینجا شهیدآباد است) با محتوای خاطرات مادران شهدا و برگزاری تور صنعتی با حضور مشاوران دستگاههای اجرایی را از جمله دیگر برنامه های اداره کل امور بانوان استانداری در ایام هفته دفاع مقدس ذکر کرد.

جمشیدی گفت: برگزاری شب شعر و خاطره گویی دفاع مقدس در مدارس و محافل مختلف، بازدید مشاورین دستگاه های اجرایی از نیروگاه شهید سلیمی و سد شهید رجایی، اختتامیه مسابقات ورزشی بانوان کارمند و تجلیل از برگزیدگان، درج وصیت نامه شهدای زن در سایت امور بانوان و برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه بانوان شاغل هم در این هفته و در شهرستان‌های مختلف اجرا می‌شودلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهیار - دهیاران زن - مازندران - مریم جمشیدی - -

نظر شما در مورد : نشست دهیاران زن استان مازندران برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها