مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7121 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 09:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر:

ورزش قائم‌شهر در کشور سرآمد است

مازندشورا: رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر گفت: ورزش قائم‌شهر در استان و حتی کشور سرآمد است و با برنامه‌ریزی دقیق شاهد مدال‌آوری بیشتری در رقابت‌های کشوری، آسیایی، جهانی و حتی المپیک هستیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، غلامرضا رضوی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر که از مسؤولیت معاونت اداره‌کل به ریاست اداره ورزش و جوانان قطب ورزش مازندران منصوب شده، به‌منظور بررسی مشکلات و تبادل نظر پیرامون امور محوله، با رؤسا و اعضای هیأت رئیسه هیأت‌های ورزشی شهرستان جلسات جداگانه‎ای دارد.

وی صبح امروز در دیدار با محسن گرجی رئیس هیأت جودوی این شهرستان، از برگزاری جلسه مشترک به تفکیک هیأت‌های ورزشی در زمان‌بندی مشخص خبر داد و گفت: به‌عنوان نخستین گام، با تمامی هیأت‌های ورزشی شهرستان نشست مشترک برگزار می‌شود تا با هم‌اندیشی رؤسا، پیشکسوتان و فعالان هر رشته ورزشی، برنامه‌ریزی دقیق برای رشد و شکوفایی بیشتر ورزش قائم‎شهر صورت پذیرد.

رضوی ورزش قائم‌شهر را سرشار از استعداد دانست و افزود: ورزش قائم‌شهر در استان و حتی کشور سرآمد است و بدون تردید با برنامه‌ریزی دقیق که با هم‌اندیشی با هیأت‌های ورزشی شهرستان به‌درستی صورت می‌گیرد شاهد مدال‌آوری بیشتری در رقابت‌های کشوری، آسیایی، جهانی و حتی المپیک هستیم.

* جودو قائم شهر نیم قرن سابقه دارد

در ادامه رئیس هیأت جودو قائم‌شهر با ارائه گزارشی از وضعیت این رشته ورزشی در شهرستان، بیان کرد: جودو در قائم‌شهر نزدیک به نیم‌قرن سابقه دارد و قهرمانان بزرگی را به ورزش کشور معرفی کرده است.

گرجی از استاد اصلان حبیب‌نیا به‌عنوان بنیانگذار جودو در مازندران نام برد و اضافه کرد: وجود چهره‌های بزرگی همچون استاد حبیب‌نیا برای جودو مازندران موجب افتخار است که با بهره‌مندی از تجارب وی و دیگر پیشکسوتان جودو، راه برای این رشته ورزشی در قائم‌شهر هموار است.

وی به افتخارات جودو قائم شهر در کشور اشاره کرد و ادامه داد: استاد سعید یوسف‌زاده از دیگر افتخارات جودو قائم‌شهر است که سابقه سرمربیگری تیم ملی را داشته و در پارالمپیک ریو نیز به‌عنوان سرمربی تیم ملی حضور داشته است.

رئیس هیأت جودو قائم‌شهر فقدان سالن جودو و تاتامی را از نارسایی‌های جودو قائم‌شهر دانست و یادآور شد: پس از تخریب سالن جودو جنب کارخانه گونی‌بافی سابق، جودو قائم‌شهر بی‌خانمان شد و هنوز سالنی برای تمرین ندارد.

این مسؤول از جانمایی زمین برای احداث سالن اختصاصی جودو خبر داد و خاطرنشان کرد: زمینی به مساحت تقریبی 180 متر مربع جانمایی شده که نقشه آن برای تأیید اداره‌کل ورزش و جوانان آماده شده است که در صورت واگذاری به هیأت جودو، با مساعدت خیرین و همکاری مسؤولان شهری، سالن تمرینی اختصاصی جودو را در آن احداث می‌کنیم.

گرجی تاتامی سالن‌های اجاره‌ای و موجود را استاندارد ندانست و تأکید کرد: به جز یک مورد تاتامی سالن‌های اجاره‌ای و موجود استاندارد رشته جودو نیست و جودوکاران در این تشک‌ها آسیب می‌بینند و حتی برای برگزاری مسابقات مجبور به امانت گرفتن تاتامی از شهرهای دیگر استان هستیم که به‌نظر می‌رسد خرید تاتامی استاندارد از اولویت‌های جودو قائم‌شهر است که ان‌شاءالله با حمایت ویژه مسؤولان صورت می‌گیرد.

وی با تقدیر از زحمات فراوان فرشید قدیمی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر، خطاب به غلامرضا رضوی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان، گفت: خوشبختانه جنابعالی از مدیران نام‌آشنای ورزش استان هستید که از چهره های دانشگاهی نیز محسوب می‌شوید و امیدواریم در دوره مدیریت شما جودوی قائم‌شهر به جایگاه واقعی و اصلی خود برسد.

انتهای پیام/3141/صا40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائم‌شهر - ورزشی - شهرستان - جوانان - تاتامی - اداره - هیأت‌های - به‌عنوان - استان - مازندران - استاندارد - استاد - سابقه - افتخارات - حبیب‌نیا - مسؤولان - اجاره‌ای - موجود - سالن‌های - بزرگی - احداث - اختصاصی - جانمایی - دانست - جودوی - برگزاری - اداره‌کل - غلامرضا - سرآمد - مشترک - هم‌اندیشی - هستیم - می‌گیرد - برنامه‌ریزی - پیشکسوتان - ادامه -

نظر شما در مورد : ورزش قائم‌شهر در کشور سرآمد است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها