مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7136 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 12:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نایب رئیس هیأت فوتبال مازندران خبر داد

پرداخت پول بلیط فروخته شده استادیوم شهید وطنی به باشگاه نساجی

مازندشورا: نایب رئیس هیأت فوتبال مازندران گفت: تمامی پول بلیط‌های استادیوم شهید وطنی به باشگاه نساجی پرداخت می‌شود.

مازندشورا:محمدهادی خلردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به پخش کلیپی که توسط بعضی از هواداران نساجی گرفته شد و در یکی از برنامه‌های تلویزیونی پخش شد واکنش نشان داد و اظهار کرد: چون در قائم‌شهر کمکی از سوی مالک باشگاه نساجی به این تیم نمی‌شود، مانده وجهی که از محل بلیط فروشی استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر دریافت می‌شود، برای برطرف کردن بخشی از هزینه‌های این تیم پرطرفدار، به باشگاه نساجی پرداخت می‌شود.

وی افزود: در بابل هم با توافقی که با سرپرست تیم انجام دادیم و امضایی که طرفین به ثبت رساندند، بلیط از 3 هزار تومان به 4 هزار تومان افزایش پیدا کرد و درباره تیم خونه به خونه نیز به مانند باشگاه نساجی همان موضوعات صدق می‌کند.

نایب رئیس هیأت فوتبال مازندران درباره پول دریافتی از بلیط فروشی توضیحاتی داد و تصریح کرد: پس از کسر هزینه‌هایی که مرتبط با برگزاری مسابقات است به مانند بلیط فروش، کارگران، آمبولانس و پزشک و عوامل دیگری که برای برگزاری مسابقات فعالیت می‌کنند، پول مانده را به حساب فدراسیون، هیأت شهرستان و استان و به حساب خود باشگاه واریز می‌کنیم.

این مسؤول استاندارد نبودن ورزشگاه‌ها را دلایل کم فروخته شدن بلیط‌ها در مسابقات عنوان کرد و افزود: فروش 4 یا 2 هزار بلیط دردی از کسی دوا نمی‌کند، نمونه‌اش در جام حذفی در بابل، حداقل 4 هزار تماشاگر در ورزشگاه داشتیم که فقط یک‌هزار و 800 عدد بلیط فروخته شد، چون زمین بابل استانداردهای کلی ورود و خروج تماشاگران را ندارد، هواداران از هر طریقی وارد ورزشگاه می‌شوند و بدون خرید بلیط در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند.

خلردی با اعلام اینکه هواداران دنبال حاشیه‌سازی نباشند و بدون اطلاع دقیق از موضوع اقدام به اشتراک فیلم‌ها نکنند، بیان کرد: برای باشگاه نساجی تا به حال هر مقدار بلیط فروخته شده بعد از کسر هزینه‌هایی که مرتبط با برگزاری مسابقات است بقیه مستقیم به باشگاه نساجی تعلق می‌گیرد و هر چقدر هم مبلغ بلیط‌ها باشد در کمک به باشگاه نساجی است.

وی در پایان با رضایت از وضعیت دو تیم نساجی و خونه به خونه مازندران، گفت: با شرایط فعلی امیدوار هستیم که با حمایت همه‌جانبه هواداران پرشور و متعصب مازندرانی به‌ویژه قائم‌شهری‌ها و بابلی‌ها، رفته رفته شرایط برای صعود این دو نماینده خوب‌مان فراهم شود و در پایان فصل دو نماینده مازندران به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کنند.

انتهای پیام/86005/صا40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نساجی - باشگاه - هواداران - مسابقات - مازندران - فروخته - فوتبال - ورزشگاه - برگزاری - هزینه‌هایی - مرتبط - پایان - نماینده - شرایط - مانند - بلیط‌ها - فروشی - خلردی - استادیوم - پرداخت - شهرستان - قائم‌شهر - تومان - افزود - مانده - درباره -

نظر شما در مورد : پرداخت پول بلیط فروخته شده استادیوم شهید وطنی به باشگاه نساجی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها